arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۲۹۴
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۳ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

چه شخصیت هایی در دیدار نوروزی عارف حضور داشتند؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رییس بنیاد امید ایرانیان با ابراز خشنودی از آزادی مرزبانان ایرانی اظهار امیدواری کرد با تشدید امنیت مرزها از راه تقویت بنیه‌ انسانی و ایجاد یک اتحاد منطقه‌ای با برخی کشورهای منطقه از وقوع گروگانگیری جلوگیری شود.

محمدرضا عارف در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با بیان این‌ مطلب افزود: من معتقدم مدیریت جهادی که مدیریت موفق در هشت سال جنگ تحمیلی بود، باید الگوی مدیریتی کشور باشد و مدیریت جهادی با مدیریت علمی عینیت بخشیده شود.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت که در حال تدوین راهبردهای شرکت در انتخابات مجلس هستیم، زیرا باید انتخابات مجلس شورای اسلامی با عزم ملی برگزار شود.

وی همچنین افزود: ما به دنبال مشارکت جدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم.

عارف در پایان گفت: در حال بررسی زمان انتشار روزنامه امید ایرانیان هستیم.

دیدار نوروزی محمدرضا عارف صبح امروز(دوشنبه) در محل دفتر وی برگزار شد، که در این دیدار جمعی از مدیران و اعضای مجمع استانداران دولت اصلاحات، ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، کمیجانی قائم مقام رئیس کل بانک مرکزی ، علی خرم مشاور وزیر امور خارجه ،فعالان سیاسی از جمله بی‎طرف،عرب سرخی، علی شکوری راد، هادی‌ خانیکی، زهرا اشراقی ،حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی ابطحی، محمدرضا راه‌چمنی و حجت‌الاسلام و المسلمین فومنی و همچنین هنرمندان،خانواده معظم شهدا و اهالی ورزش،حضور داشتند.

نظرات بینندگان