arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۳۷۵
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۲۱ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

دفاتر پستی شبانه‌روزی شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزارت ارتباطات تمامی زیرساخت‌های فنی لازم به منظور ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه ثبت‌نام فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را با همکاری همه بخش‌های ذی‌ربط مهیا کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد خبری فنی هدفمندی یارانه ها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تامین پهنای باند اینترنت یکی از حوزه‌هایی است که همه پیش‌بینی‌های لازم در ارتباط با آن، به منظور رفاه هرچه بیشتر هموطنان برای ثبت‌نام اینترنتی دریافت یارانه نقدی در کشور صورت گرفته و علاوه بر تخصیص پهنای باند مورد نیاز، پهنای باند پشتیبان نیز در نظر گرفته شده است.
 
از سوی دیگر، به منظور سرویس‌دهی در روستاها و فراهم آوردن شرایط لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی هدفمندی یارانه‌ها برای روستاییان، تمامی دفاتر خدمات ارتباطی روستایی تجهیز و پهنای باند مورد نیاز در این مناطق نیز فراهم شده است.
 
در همین راستا، بسترهای اینترنتی برای ثبت‌نام یارانه سرپرستان خانوار در 10 هزار دفتر خدمات بانکی روستائی پست بانک ایران در سطح کشور همراه سایر دفاتر پیشخوان و پلیس 10+ مهیا بوده و هموطنان می‌توانند با مراجعه به این دفاتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
 
با توجه به این که ثبت‌نام از طریق اینترنت صرفاً در روزهای تعیین شده براساس آخرین شماره سمت راست از شماره ملی سرپرست خانوار میسر خواهد بود، به منظور فراهم آوردن اطمینان خاطر برای هموطنان، امکان ثبت‌نام در دفاتر پستی نیز فراهم خواهد بود.
 
در همین راستا و با توجه به محدودیت زمانی برای انجام ثبت‌نام و به منظور ایجاد تسهیلات مناسب برای هموطنان در طول مدت تعیین شده برای ثبت‌نام (بیستم تا سی و یکم فروردین ماه جاری) واحدهای پستی آمادگی ارایه خدمات به صورت شبانه‌روزی و در 3 نوبت را دارا هستند که به محض اعلام مسئولین ذی‌ربط در ستاد ثبت‌‌نام هدفمندی یارانه‌های نقدی، دفاتر پستی به صورت شبانه‌روزی آماده انجام ثبت‌نام خواهند بود.

نظرات بینندگان