arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۱۷ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۳

دعوت محمد علی کشاورز برای اجرای خیریه یک نمایش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمدعلی کشاورز در خصوص تشویق هرچه بیشتر مردم و هنرمندان برای پیوستن به فعالیت‌های خیریه اجتماعی به ویژه در زمینه کمک به تامین هزینه درمان بیماران پیامی منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا،این هنرمند قدیمی که مدتی است از مشکلات جسمی ناشی از بیماری رنج می‌برد، پس از دریافت خبر اجرای ویژه نمایش «من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟» برای کمک به هنرمندان بیمار و به منظور تشویق هر چه بیشتر مردم و هنرمندان پیامی در این ارتباط منتشر کرد که در ادامه می‌آید:

«افرادی که در حوزه تئاتر مشغول به فعالیت هستند، رسالت بزرگی برای حمایت از جامعه برعهده دارند که باید در این خصوص با حفظ اخلاق کوشا باشند. این گروه باید در جامعه دست به دست یکدیگر بدهند تا اگر مشکلی برای تک تک افراد ایجاد شده برطرف شود.

بیماری، کسالت و خانه نشین شدن ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. وظیفه مردم و هنرمندان این است که در لحظات سخت، کنار یکدیگر باشند و به داد هم برسند.

با خبر شدم فردا چهارشنبه (20 فروردین ماه) گروه اجرایی نمایش «من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟» در نظر دارد تمام عواید حاصل از اجرای این نمایش در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر را به صندوق حمایت از هنرمندان مبتلا به بیماری اختصاص دهد.

من به نوبه خود از هموطنان عزیز و شریف می‌خواهم از چنین حرکت‌های اجتماعی و خداپسندانه حمایت کنند و به کارگردان و گروه اجرایی این نمایش خدا قوت می‌گویم.

امیدوارم چنین اجراهایی در میان هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر رواج پیدا کند.»

نمایش «من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم؟» به کارگردانی روح‌الله جعفری، ساعت 19:30 روز چهارشنبه (20 فروردین ماه) در تالار «چهارسو»ی مجموعه تئاتر شهر و به منظور حمایت از هنرمندان مبتلا به بیماری روی صحنه می‌رود.

نظرات بینندگان