arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۷ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۳

آیت‌الله وحیدخراسانی: مسئولیت امانت بزرگی است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : آیت‌الله وحید خراسانی گفت: مسئولیت و کار امانت و فرصت بزرگی است که در اختیار مسئولان قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، آیت‌الله وحید خراسانی در دیدار با اعضای شورای عالی استان‌ها با تقدیر از فعالیت شوراها گفت: فعالیت شما در خدمت رسانی در دو بعد انجام می‌گیرد و شما در ارتباط با خدا و مردم به فعالیت می‌پردازید و در این نکته ظریفی وجود دارد که باید به ان اهتمام داشت.

این مرجع تقلید تصریح کرد: مسئولیت و کار امانت و فرصت بزرگی است که در اختیار انسان قرار دارد و اگر این مسئولیت در راه خدا باشد ماندگار خواهد شد.

وی خطاب به اعضای شورا افزود: قدردان نعمت خدمت‌گزاری به مردم باشیم و فراموش نکنیم که باید به دنیا و دین مردم توجه داشته باشیم.

وحید خراسانی در خصوص اهمیت خدمت رسانی به مردم خاطرنشان کرد: در مسیر خدمت رسانی به مردم، در هر لحظه خدای متعال را در نظر داشته باشیم و او را فراموش نکنیم.

وی با تاکید بر انس با قرآن کریم در زندگی گفت: تلاوت آیات قرآن و انس با آن، روح مرده را احیاء می‌سازد و باید بدانیم با ارزش‌ترین و عظیم‌ترین گوهر در نزد امام زمان(عج)، قرآن است.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان