arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۰۰ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۳

آغاز ثبت نام متقاضیان یارانه با آخرین رقم شماره کارت ملی ˈدوˈ

ثبت نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها ˈدوˈ است از ساعت 24 بامداد آغاز شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ثبت نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها ˈدوˈ است از ساعت 24 بامداد آغاز شد.

ثبت نام دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها از بیستم فروردین ماه جاری و از طریق سایت رفاهی آغاز شده است.

بر اساس برنامه اعلام شده، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری ها انجام می شود.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی ˈسهˈ در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند.

ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکان پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداری ها، بخشداری ها و استانداری ها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.
نظرات بینندگان