arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۶۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۴ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۳

داود رشیدی: آینده ایران و فرزندان آن را دوست دارم پس یارانه نمی گیرم

بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون با بیان آنکه آینده ایران و فرزندان آن را دوست دارم پس یارانه نمی گیرم ابراز امیدواری کرد افرادی که نیازی به این مبلغ ندارند از دریافت آن صرف نظر کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون با بیان آنکه آینده ایران و فرزندان آن را دوست دارم پس یارانه نمی گیرم ابراز امیدواری کرد افرادی که نیازی به این مبلغ ندارند از دریافت آن صرف نظر کنند.

داود رشیدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار تئاتر ایرنا گفت: خوشبختانه با برگزاری انتخابات در سال گذشته و دمیده شدن روحیه اعتدال در کشور شاهد اتفاقات خوبی در طی این مدت بودیم و خبرهای خوش و امیدوارکننده ای نیز شنیده ایم و می توان همین تغییر روحیه در سیاست ها و امور اجرایی کشور را در بین عموم مردم نیز مشاهده کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا و با هدف حرکت جدی تر و سریع تر دولت برای توسعه، بهبود و گسترش بخش هایی چون آموزش، بهداشت و درمان و امور رفاهی در کل کشور دولت تصمیم گرفت تا این بار از خود مردم برای تحقق این مهم دعوت کند و بدون شک آری گفتن به این درخواست می تواند نشانه تعامل همه جانبه مردم با دولتمردان سرزمین شان باشد.

بازیگر سریال های سربداران، گل پامچال و هزاردستان با بیان آنکه شرط همراهی همه جانبه مردم برای یاری به دولت در راستای تحقق سایت های رفاهی، اجتماعی و اقتصادی، تحقق وعده های دولتمردان است گفت: عنصر اعتماد کلیدی ترین حلقه اتصال و تعامل در هر امری است و باید از دولتمردان نیز درخواست کرد تا تلاش خود را برای جامه عمل پوشاندن به وعده های شان بیشتر از گذشته کنند.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک هر پدر و مادری نگران آینده فرزندان خود است و وقتی این نگاه و نگرش از کانون خانواده به دامنه بزرگتری چون جامعه تسری پیدا می کند مسلم است که انجام آن از شکل مسئولیت به رسالت تغییر شکل پیدا می کند و ایرانیان همواره در انجام رسالت های بزرگی که بر دوش آنها گذاشته شده است ثابت قدم بوده و دارای کارنامه سپیدی هستند.

رشیدی با تاکید بر این مساله که عدم دریافت یارانه توسط افرادی که نیازی به آن ندارند در حقیقت دست گیری از هموطنان محرومی است که در جای جای این سرزمین زندگی می کنند خاطرنشان کرد: روحیه کمک و یاری به همنوع از دیرباز در فرهنگ ایرانیان سابقه داشته است و به شخصه ایمان دارم که تمامی افرادی که در این کشور زندگی می کنند در حد خود برای تحقق خواسته های دولتمردان تلاش خواهند کرد.

یادآور می شود از روز چهارشنبه گذشته ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها آغاز شده است و تاکنون مسئولان و گروه های مختلف به کمپین نه به یارانه پیوسته اند.ثبت نام 31 فروردین ماه به پایان می رسد.

نظرات بینندگان