arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۶۳۶۸
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۸ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۳

تیم ملی تکواندو ایران قهرمان شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تیم ملی تکواندوی ایران با کسب 6طلا، یک نقره و یک برنز بر سکوی نخست ایستاد و عنوان قهرمانی تورنمنت آلمان را از آن خود کرد.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین المللی تکواندوی آلمان کلاس G1 از روز جمعه (22 فروردین ماه) با حضور 865 تکواندوکار از 62 کشور جهان در شهر هامبورگ آلمان آغاز شده بود، عصر امروز به پایان رسید.

در این رقابت‌ها تکواندوکاران رنکینگ دار جهت کسب امتیاز بیشتر برای بدست آوردن سهمیه المپیک 2016 برزیل با یکدیگر به رقابت پرداختند و ایران با 10 تکواندوکار عازم این مسابقات شده بود.

تیم تکواندوی ایران در پایان 3 روز مسابقه با کسب 6طلا، یک نقره و یک برنز بر سکوی نخست ایستاد و عنوان قهرمانی تورنمنت آلمان را از آن خود کرد.

تیم تکواندوی اسپانیا دوم شد و مصری ها بر سکوی سوم قرار گرفتند.

اسامی مدال آوران ایران به شرح زیر است:

مدال طلا: ابوالفضل یعقوبی، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی، فرزاد عبداللهی، یوسف کرمی و سجاد مردانی

مدال نقره: مهدی خدابخشی

برنز: مسعود حجی زواره

هادی مستعان و ابوالفضل یعقوبی (وزن 58- کیلوگرم)، محمد باقری معتمد و بهنام اسبقی (68- کیلوگرم)، علیرضا نصرآزادانی و مسعود حجی زواره (74- کیلوگرم)، فرزاد عبداللهی و مهدی خدابخشی (80- کیلوگرم)، یوسف کرمی (87- کیلوگرم) و سجاد مردانی (87+ کیلوگرم) 10 تکواندوکار حاضر در این رقابتها بودند که زیر نظر بیژن مقانلو (سرمربی)، مهدی بی باک و مهرداد یوسفی (مربی) در این دوره از رقابتها به مبارزه پرداختند.

تکواندوکاران ایران بامداد سه شنبه به ایران بازخواهند گشت و از 30 فروردین ماه تمرینات خود را جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا آغاز خواهند کرد.

نظرات بینندگان