arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۶۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۵ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۳

فرمانده ناجا: نقص اتوبوس‌های اسکانیا هنوز رفع نشده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده نیروی انتظامی گفت: مشکل اتوبوس‌های اسکانیا هنوز رفع نقص نشده و در مذاکرات اولیه مهلتی توسط راهور به این شرکت برای رفع نقص فراهم شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه جلسه شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی یکی از خبرنگاران مبنی بر نتیجه مهلت داده شده شرکت اسکانیا برای رفع نقص گفت: مشکل اتوبوس‌های اسکانیا هنوز رفع نقص نشده و در مذاکرات اولیه توسط راهور مهلتی به این شرکت داده شده که قرار است در خودروهای تولیدی این عیب برطرف شود و پیگیری می‌کنیم که خودروهای قبلی نیز برای رفع نقص فراهم شوند.
 
وی در ادامه با اشاره به رزمایش اقتدار مرزها تصریح کرد: واحدهای مرزی تمریناتی را سالانه دارند که برای ایجاد آمادگی در حفظ مرزها می‌بایست تقویت شوند و این رزمایش نیز در همین راستا برگزار می‌شود.
 
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه بیان داشت: اولویت اول ناجا در مرزبانی تامین امنیت مرزهای سیستان و بلوچستان است که شاهد اتفاقاتی که در سال 92 بودیم دیگر نباشیم.
 
وی در ادامه در پاسخ به سوال  خبرنگاری مبنی بر انتقاد تند معاون گردشگری به عملکرد نیروی انتظامی در رسانه‌ها گفت: من این انتقاد را نشنیده‌ام اما محل طرح این انتقادها در رسانه نیست و پیش از آن می بایست با ناجا در این خصوص مذاکره می کردند.
نظرات بینندگان