arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۷۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۸ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۳

ثبت‌نام صلواتی یارانه در یك سازمان!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 
در حالی كه طی یك هفته گذشته تمام امكانات دولتی، شبه دولتی و حاكمیتی از جمله صدا سیما و... رسانه ها بسیج شدند تا مردم را از گرفتن یارانه منصرف كنند. یافته های خبرنگار ایلنا حاكی از آن است كه برخی از شعب یكی از سازمان ها اقدام به ثبت نامه "صلواتی" یارانه ها برای عموم مردم می‌كنند.

خبرنگار ایلنا در همین راستا به یكی از نمایندگی های این سازمان كه در اقدامی بسیار جالب به ثبت نام مردم برای دریافت یارانه نقدی به صورت صلواتی كرده است مراجعه و انگیزه این مركز را جویا شد.

یكی از كارشناسان این مركز در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص اقدام این نمایندگی برای ثبت نام رایگان مردم در زمینه دریافت یارانه نقدی اظهار داشت: نخستین روز ثبت نام یارانه نقدی تعداد زیادی از افراد در مقابل كافی نت ها تجمع كرده بودند و اضطراب و نگرانی در نگاه هایشان موج می زد.

وی افزود: با دیدن چنین صحنه ای بر آن شدیم كه به مردم خدمات رایگان و صلواتی ارائه دهیم.

این كارشناس در پاسخ به این پرسش كه چه تعداد افراد از روز نخست به این نمایندگی مراجعه كرده اند افزود: روز اول 166 نفر و روز دوم و سوم به ترتیب 50 و 70 نفر مراجعه داشتند كه بیشتر افراد از طبقات محروم جامعه بودند.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش كه آیا این اقدام شما با تبلیغات دولتی برای انصراف از یارانه نقدی منافات ندارد تصریح كرد: اقدام ما بر ضد تبیلغات نیست.

وی گفت: ما در تهران در خیابان‌های انقلاب،هفت تیر و سپهبد قرنی به ثبت نام مردم اقدام می‌كنیم.

در همین حال مسئولان این سازمان ضمن ابراز بی اطلاعی از عملكرد برخی از شعب و نمایندگی های این سازمان كه اقدام به ثبت نام صلواتی می‌كنند ابراز كردند كه در این خصوص اظهار نظر نخواهندكرد.
نظرات بینندگان