arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۷۵۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۲۱ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۳

تهرانی‌ها، رکورددار انصراف ازدریافت یارانه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : استاندار تهران گفت: روند ثبت نام مردم برای دریافت یارانه بسیار خوب انجام شد ومشکلی نداشتیم ضمن آنکه مردم در کمال آرامش برای ثبت نام اقدام کردند و در انصراف از دریافت یارانه ها مردم تهران رکورددار بودند.

به گزارش ایرنا، ˈ سید حسین هاشمیˈ روز یکشنبه در مراسم رونمایی و افتتاحیه پورتال پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران در جمع خبرنگاران گفت: از مردم تهران تشکر ویژه دارم، چرا که انصراف از دریافت یارانه ها کار بسیار ارزشمندی است و عواید آن به خود آنان برخواهد گشت.

وی در خصوص افزایش نرخ کرایه ها نیز بیان کرد: افزایش نرخ کرایه ها با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری و اتحادیه تاکسیران ها به بعد از ثبت نام هدفمندی یارانه ها موکول شده و دستگاه های مربوط همکاری خوبی داشتند .

وی با اشاره به اینکه نرخ کرایه ها تنها یکبار افزایش می یابد اظهارکرد: زمان دقیق افزایش نرخ حمل و نقل عمومی توسط دولت اعلام خواهد شد و آنچه مسلم است مردم با دولت همکاری خوبی داشتند و هرجا که مردم حضور داشته باشند ما نیز موفق هستیم.

هاشمی در خصوص افزایش قیمت ها بعد از هدفمندی یارانه ها گفت: دولت به دنبال افزایش جهشی نیست و با شیب ملایمی افزایش قمیت ها اعلام خواهد شد .

قانون هدفمندی یارانه ها سال 1388 در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و فاز اول آن درسال 1389 آغاز گردید.

مقرر است مرحله دوم اجرایی قانون هدفمندی یارانه ها در دولت یازدهم به زودی آغاز شود.
نظرات بینندگان