arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۷۶۹۶
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

دفاع فانی از انتصابات در آموزش و پرورش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه انتصابات در وزارت آموزش و پرورش با استعلام از وزارت اطلاعات بوده گفت: از انتصابات در آموزش و پرورش دفاع می کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، علي‌اصغر فاني ظهر دوشنبه در ديدار با خانواده دانش‌آموزان شهيد محمود و جواد سهمي اظهار کرد: شهدا ناظر بر اعمال ما هستند و ما را در راه رسيدن به رسالت‌هاي خود کمک می رسانند.

همچنین در اين ديدار مادر شهيدان سهمي خطاب به مسئولان آموزش و پرورش گفت: فرزندان من عاشق جبهه و تشنه شهادت بودند؛ اميدوارم دعاي آنان بدرقه راه شما باشد و شما را شفاعت كنند.

شهيد محمود سهمي، دانش‌آموز مدرسه راهنمايي موثق عاملي از ناحيه 5 مشهد در سال 1361 در منطقه «تنگه ‌چزابه سومار» به شهادت رسيد؛ شهيد جواد سهمي در سال 1362 مفقودالاثر شده ‌ و همچنین پدر شهيدان سهمي، روحاني و دو مرحله نماينده تربت حيدريه در مجلس شوراي اسلامي بوده است.

همچنین وزیر آموزش و پرورش در این سفر از مجتمع آموزشی المهدی بازدیدی داشت و در حاشیه این بازدید در ارتباط با کارت زرد مجلس و اینکه آیا انتصابات وزارت آموزش و پرورش سیاسی است به خبرنگاران گفت: تمام انتصابات آموزش و پرورش با استعلام از وزارت اطلاعات بوده است.

فانی در ادامه تصریح کرد: از این انتصابات دفاع می‌کنیم.

همچنین در ادامه وزیر آموزش و پرورش به دیدار آیت الله واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه رفت.

شرکت در همایش آموزش و پرورش بر مدار تدبیر و امید و افتتاح نخستین پارلمان معلمان خراسان رضوی، افتتاح مجلس دانش آموزی خراسان رضوی, شرکت در شورای آموزش و پرورش خراسان‌رضوی, شرکت در همایش فرهیختگان و دیدار با امام جمعه مشهد مقدس از برنامه‌های سفر وزیر آموزش و پرورش در مشهد ذکر شده است.
منبع: مهر
نظرات بینندگان