arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۹۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۰۸ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۳

آپارتمان‌های زیر 110 میلیون تومان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
واحدهای مسکونی معرفی‌شده در ستون امروز نبض بازار وضعيت آپارتمان‌هايي را حكايت مي‌كند که قیمت پیشنهادی فروش آنها تا مرز 110میلیون تومان از سوی مالکان تعیین شده است.

در حال حاضر، واحدهایی که با چنین قیمتی به بازار فروش عرضه می‌شوند، واحد یا بهتر است گفته شود سوئیت‌هایی هستند که عمربنای آنها بیش از 10 سال است.

از طرف دیگر، این دسته از سوئیت‌های مسکونی از کمترین امکانات از جمله پارکینگ، انباری و آسانسور برخوردار هستند و معمولا بهره‌مندی از تراس به عنوان یکی از مزیت سوئیت‌ها نام برده می‌شود.

اما مهم‌ترین مزیتی که از تراس در فایل‌های آگهی واحدهای مذکور مشاهده می‌شود، برخورداری از وام خرید است.

به گفته بنگاهداران املاک، این دسته از سوئیت‌های مسکونی به‌دلیل ارزان بودن نسبت به دیگر واحدها همیشه از متقاضی خرید بهره‌مند هستند.

یکی از سوئیت‌های مسکونی که روز گذشته به عنوان واحد اکازیون به بازار فروش معرفی شده است، به این شرح است:

یک سوئیت 38 متری 3 سال ساخت در خیابان فلاح به همراه پارکینگ و انباری، 92 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

البته فروشنده به خریدار پیشنهاد کرده است که مبلغ خرید را به‌صورت 22 میلیون تومان نقد، 25 میلیون تومان رهن و 45 میلیون تومان وام خرید پرداخت کند.

همچنین سوئیت دیگری به متراژ 45 مترمربع با پارکینگ، انباری و پکیج در خیابان جوانه واقع در نواب با شرایط 45میلیون تومان وام خرید، 38میلیون تومان نقد و 25 میلیون تومان رهن کامل به عنوان فایل اکازیون به خریداران پیشنهاد شده است.

از سوی دیگر یکی از واحدهای نوساز ارزان‌قیمت که روزگذشته به بازار مسکن در جنوب تهران عرضه شد: واحدی 42 متری نوساز در خیابان زمزم واقع در اتوبان نواب به قیمت 100 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است.
نظرات بینندگان