arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۵۸۴۸
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۱ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

سردار فضلی: اطاعت از ولایت کلید پیروزی در دفاع مقدس بود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقاومت و ایستادگی به دو عامل مهم عنایت خدا و اطاعت از ولی بستگی دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛‌سرتیپ پاسدار علی فضلی، جانشین سازمان بسیج مستضعفین، شب گذشته در جمع مردم و رزمندگان جزیره ابوموسی گفت: مردم این جزیره در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی و کیان نظام مقدسمان هستند.
 
سردار فضلی ضمن قدردانی از ایستادگی مردم و مجاهدت رزمندگان مستقر در این جزیره بیان کرد: زندگی در ابوموسی در این آب وهوای گرم با امکانات محدود، اگر معامله با خداوند متعال نباشد سخت است اما چون شما هدفتان رضایت باری‌تعالی بوده، دشواری‌ها را با توکل پشت سر می‌گذارید.
 
وی در همین خصوص افزود: یکدلی و صفای باطنی ساکنان جزیره الگویی است برای همگان که همین صمیمیت، موجب موفقیت نظام جمهوری اسلامی در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس گردیده است.
 
جانشین سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنرانی خود پیرامون فتح خرمشهر تصریح کرد: خداوند در عملیات بیت‌المقدس محبت وعنایت خویش را بر رزمندگان سپاه اسلام تمام کرده و دشمنان را با خفت و خواری از خاک مقدسمان بیرون راند.
 
وی به علل پیروزی رزمندگان اشاره و تأکید کرد: مقاومت و ایستادگی به دو عامل بستگی دارد عنایت خدا و اطاعت از ولی و همین دو عامل ما را به پیروزی رساند.
 
چهره ماندگار دفاع مقدس با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اطاعت از ولایت، کلید پیروزی در دفاع مقدس بود و اگر جبهه اسلام در برابر تمام کفر ایستاده و آن‌ها را شکست داد یقیناً جز در سایه ولایت مداری رزمندگان نبود.
 
گفتنی است؛ سردار فضلی همچنین از پایگاه بسیج مسجد جامع جزیره ابوموسی بازدید نموده و بسیجیان آن پایگاه گزارش کاملی از اقدامات فرهنگی – اجتماعی بسیج در این جزیره را ارائه نمودند.

نظرات بینندگان