arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۶۱۰۰
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۵ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

قالیباف در دیدار با ضرغامی: ما از عملکرد صدا و سیما راضی هستیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


شهردار تهران از عملکرد صداوسیما در اطلاع‌رسانی به مردم و همکاری با شهرداری تهران قدردانی کرد.

محمد باقر قالیباف، شهردار تهران امروز در دیدار با رییس سازمان صداوسیما با بیان اینکه صدا و سیما، تاکنون همکاری خوبی با شهرداری تهران داشته است، گفت: از مجموعه صداوسیما و زحماتی که در موضوعات کشور، به عنوان مرکزی که سطح آگاهی مردم را بالا می‌برد، می‌کشد، تشکر می‌کنم.

وی افزود: شهرداری مجموعه ای است که در عرصه های مختلف از جمله مسائل فرهنگی، اجتماعی، خدماتی، عمرانی، ترافیک، حمل و نقل، اوقات فراغت و ورزش با مردم سر و کار دارد.

به نقل از روابط عمومی صداوسیما، قالیباف همکاری‌های بیشتر صداوسیما با شهرداری برای گسترش خدمات بهتر برای مردم را از مهمترین توافقات این نشست خواند.

شهردار تهران گفت: اگر مصوبات امروز اجرا شود، مردم نتیجه آن را در کاهش آسیب‌ها و چالش‌های جدی شهر از جمله آلودگی، ترافیک و توجه به مسائل فرهنگی، آموزشی و تربیتی خواهند دید.

قالیباف با تأکید بر اینکه ما از عملکرد صدا و سیما راضی هستیم، گفت: ممکن است برخی انتقادها به شهرداری شود اما رسانه ملی نماینده افکار عمومی و موظف به نقد عملکرد دستگاه‌هاست.

وی افزود: همانطور که رسانه ملی قوت‌ها را می‌گوید ضعفها را نیز می‌گوید و باید بپذیریم و اصلاح کنیم.

قالیباف درخصوص طرح‌های عمرانی شهری که تا پایان سال افتتاح خواهد شد، گفت: ادامه بزرگراه حکیم و پل طبیعت در تپه‌های عباس آباد از جمله طرح های مهمی است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان