arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۶۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۲ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

فائزه هاشمی: دلواپسان را نمی شناسم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فعال سیاسی و استاد دانشگاه گفت: گروه موسوم به دلواپسان و فشار را نمی شناسم.

ˈفائزه هاشمیˈ شامگاه شنبه در حاشیه جشن موسوم به ˈامید و انتظارˈ در فین کاشان اظهار داشت: داشتن تابلوی اصولگرایی یا اصلاح طلبی مهم نیست، مهم داشتن تفکر اصلاحاتی است.

وی افزود: وحدت و درکنار هم قرار گرفتن اصلاح طلبان، باید هدف و مورد نظر آنان باشد.

هاشمی تاکید کرد: اختلافات حزبی در کشور هیچگاه از بین نمی رود، زیرا فلسفه وجودی احزاب، اختلاف است و آنان هرگز نمی توانند بر سر قدرت به توافق برسند.

به گفته هاشمی، مهم این است که قانون، فصل الخطاب رقابتها باشد و فعالیت در چارچوب قانون برای اصولگرایان و اصلاح طلبان بصورت مساوی و عادلانه وجود داشته باشد.

این فعال سیاسی در باره میزان توجه به زنان در دولت تدبیر و امید گفت: در تهران مجمع زنان اصلاح طلب در حال فعالیت است و زنان فعال در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی می توانند در این مجمع حضور یابند.

رییس کمیته استانی حزب کارگزاران گفت: در حال رایزنی در استانها و شهرستانها هستیم تا بتوانیم با زنان فعال ارتباط برقرار کنیم.

وی هدف اصلی این کمیته را انتخابات مجلس در سال آینده عنوان و خاطرنشان کرد: تشویق زنان برای نمایندگی در قالب تشکل ها و اقناع مخاطبان برای شرکت در انتخابات و ثبت نام بعنوان کاندیداهای مجلس، مورد نظر این کمیته است.

هاشمی گفت: اصلاح گرایان وقتی به زنان می رسند، تفکراتشان اصولگرا می شود، در حالی که با توسعه حمایت از زنان در سطح شهرها و روستاها، پتانسیل های مناطق مختلف به حرکت درمی آید.

وی از تلاش حزبش برای افزایش تعداد نمایندگان زن در مجلس خبر داد و افزود: زنان باید توانایی های خود را نشان دهند و در همین راستا در حال ایجاد بانک اطلاعاتی از همه زنان فعال جامعه هستیم و همه زنان توانمند می توانند در آن ثبت نام کنند.

جشنˈامید و انتظارˈ به مناسبت 24 خرداد، سالروز پیروزی دولت تدبیر و امید در انتخابات ریاست جمهوری با حضور فعالان سیاسی در باغ فین کاشان برگزار شد.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان