arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۷۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۵ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

سردار فیروزآبادی: داعش ترفند صهیونیست هاست

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
- رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: داعش ترفند رژیم اشغالگر قدس برای دور کردن نیروهای انقلابی از مرزهای اسراییل و ایجاد حاشیه امن برای صهیونیست هاست و رسانه های صهیونیستی نیز به این امر اعتراف کرده اند.

به گزارش ایرنا از ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی «سیدحسن فیروزآبادی» در واکنش به اتفاقات اخیر در عراق گفت: دولت، ارتش و مردم مسلمان و انقلابی عراق با اتحاد و انسجام می توانند از شرایط پیش آمده، انقلاب عراق را مستحکم کنند.

وی درباره حضور احتمالی آمریکایی ها در عراق افزود: آمریکا که از نتیجه انتخابات عراق خشنود نیست، خود پایه گذار گروه های تروریستی در زمان وزارت خانم کلینتون است.

سرلشکر فیروز آبادی ادامه داد: آمریکایی ها با هرگونه ورود و دخالت نظامی در عراق دنبال اهداف ناصواب که در صدر آن برهم زدن انتخابات موفق عراق است، می باشند و نباید به اشک تمساح آمریکایی ها توجه شود، آنها همچنان هم پیمان پشتیبانان تروریست ها در منطقه هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توطئه صهیونیسم در ایجاد داعش و نا آرامی های عراق و سوریه افزود: داعش ترفند رژیم اشغالگر قدس برای دور کردن نیروهای انقلابی از مرزهای اسراییل و ایجاد حاشیه امن برای صهیونیست هاست و رسانه های صهیونیستی نیز به این امر اعتراف کرده اند.

سرلشکر فیروزآبادی با تاکید بر اتحاد و مقاومت مردم عراق، از تروریست های داعش با عنوان«جاهلیت جدید» نام برد و گفت: تنها راه مردم عراق اتحاد و مقاومت و سرکوب مهاجمان «جاهلیت جدید» است.
نظرات بینندگان