arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۷۶۱۸
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۴ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۳

انصاری: سفرهای استانی رئیس جمهور نسبت به گذشته متفاوت است/ با مردم صادقانه سخن گفته می شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حجت الاسلام مجید انصاری در جریان سفر به پلدختر اظهار داشت: استان لرستان و شهرستان پلدختر عقب ماندگی تاریخی دارند و باید دولت بیشتر ورود پیدا کند و با تزریق سرمایه و حمایت های دولتی شتاب توسعه آنها را بیشتر کند.

وی تصریح کرد: سفرهای استانی رئیس جمهور نسبت به گذشته متفاوت است و با مردم صادقانه سخن گفته می شود. در استان خوزستان طرح هایی وجود دارد که از عملیات اجرایی آنها 17 سال می گذرد و همچنان به زمین مانده است.

وی گفت: دولت در خوزستان چندکار را در اولویت قرار داد که یکی از آنها احیای مصوبه رهبری در این استان بود تا ظرف مدت سه سال این طرح اجرایی شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت در مقطع کنونی با شناسایی امکانات استانهای مختلف کارهای بزرگی انجام خواهد داد و طرح ها و پروژه ها را بر اساس اهمیت آنها اولویت بندی کرده و عادلانه برای رفع مشکلات شهرستان های استان گام برمی دارد.

وی افزود: در راستای سرمایه گذاری در لرستان 80 نهاد سرمایه گذار در تهران شناسایی شدند و در جلسه ای دکتر شریعتمداری معاون رئیس جمهور که از لرستان شناخت کافی دارند از آنها دعوت به عمل آورد و این خود نقطه قوتی برای استان محسوب می شود و سرمایه گذران قول قطعی دادند که در حوزه های مختلف بیایند و کار کنند.

وی اظهار امیدواری کرد چهره استان لرستان در پایان دوره اول رئیس جمهوری دکتر روحانی متحول شود و در این دوره بتوانیم با ورود سرمایه گذار به استان تحولی ایجاد کنیم.

حجت الاسلام انصاری افزود: دولت تدبیر و امید بعد از پایان سفر به لرستان مسائل و مشکلات استان را به وسیله نمایندگان رئیس جمهور به هیئت دولت منعکس و در کمیته های کاری مطرح و در حد مقدورات کشور و دولت پیگیری می شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: برنامه دولت تدبیر و امید این است که به وعده های داده شده پایبند و برای اجرای آنها گام بردارد.

حجت الاسلام دکتر انصاری بعد از اقامه نماز ظهر و عصر پلدختر را به مقصد خرم آباد به منظور شرکت در جلسه شورای اداری استان ترک کرد.

منبع: مهر
نظرات بینندگان