arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۸۰۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۲۱ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۳

بروتو: از مردم ایتالیا عذرخواهی می کنم، خیلی بد بازی کردیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا با بیان اینکه نمی توانم با این نتیجه حرف خاصی بزنم، گفت: از مردم ایتالیا عذرخواهی می کنم چون برخی بازیکنانم فراموش کرده بودند که برای چه تیمی بازی می کنند و بازی خوبی ارائه ندادند.


به گزارش ایرنا، مائورو بروتو در نشست خبری بعد از مسابقه با تیم ملی والیبال ایران افزود: قدرت تیم ما در این مسابقه زیر صفر بود.

وی در باره نبودن بازیکنان مهمی چون زایتسف گفت: زایتسف یک بازیکن است و تیم محسوب نمی شود. تاسف نمی خورم که او را به ایران نیاوردم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا در باره اعتراض به داوران این بازی گفت: به داوری اعتراضی نداشتم بلکه به نحوه استفاده از ویدئوچک اعتراض می کردم چون تاخیر زیادی در روند بازی ایجاد می کرد. با این شرایط بهتر است ویدئوچک در والیبال وجود نداشته باشد. البته این حرف بهانه ای برای شکست تیم ما نیست.

وی تصریح کرد: فلسفه فدراسیون بین المللی این بود که به بازی ها سرعت ببخشد. اگر قرار باشد تا این حد وقفه به وجود بیاید بهتر است ویدئوچک نباشد.

بروتو با بیان اینکه والیبال یک نمایش بزرگ است گفت: باید همه به آن دسترسی داشته باشند. در ویدئویی که درباره حضور نیافتن زنان در سالن والیبال آزادی حرف زده ام هم گفته ام که والیبال ورزشی جهانی است که همه باید اجازه داشته باشند آن را تماشا کنند.

وی تاکید کرد: تیمی که امروز بازی کرد همان تیمی است که در مقابل لهستان دو ست به پیروزی رسید. من به این تیم باور دارم اما امروز آنچه انتظار داشتم را برآورده نکرد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا نیز در این نشست خبری گفت: ایران از ابتدا برتری خود را ثابت کرد. برای پیروزی در مسابقه دوم باید تغییر رویه دهیم و بهتر کار کنیم وگرنه هرگز نمی توانیم ایران را شکست دهیم.

جیولیو سابی تصریح کرد: فضای خیلی خوبی در سالن بود چون همه تماشاگران یکصدا تیم کشور خود را تشویق می کردند.

وی افزود: همه می دانند والیبال ایران روند رو به رشدی دارد و مطمئنم در بازی مقابل لهستان هم بازی خود خواهد کرد.

تیم ملی والیبال ایران امروز جمعه سه بر صفر ایتالیا را شکست داد تا با روحیه مضاعف آماده بازی روز یکشنبه برابر این تیم شود.
نظرات بینندگان