arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۸۱۰۷
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۱ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

کفاشیان: ملی پوشان از نگاه حمایتی رییس جمهوری خیلی خوشحال هستند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس فدراسیون فوتبال گفت:ملی پوشان فوتبال ایران ازنگاه حمایتی رییس جمهوری از این تیم قبل از دیدار با آرژانتین بسیار خوشحال هستند.

رییس جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه شب ازتیم ملی فوتبال کشورمان به خاطر بازی خوب برابر تیم نیجریه سپاسگزاری کرد و از ملی پوشان خواست که در بازی با آرژانتین حضوری شجاعانه داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با سپاسگزاری از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به سبب آنچه که خوب ظاهرشدن در بازی اول عنوان کرد، افزود:من از ورزشکاران و تیم فنی می خواهم حضور ما دربرابر آرژانتین حضوری شجاعانه، دلاورانه، با همه توان و استفاده از ظرفیت جدی، فنی و تکنیکی باشد.

پیش از این هیات دولت اعلام کرده بود که در صورت صعود تیم ملی به دور دوم پاداش ویژه ای برای بازیکنان درنظر گرفته خواهد شد.

علی کفاشیان دراین مورد به خبرنگار ایرنا گفت: بازیکنان پیام رییس جمهوری را دریافت کردند و از نگاه حمایتی ایشان خیلی خوشحالند.

وی در مورد انتظارش از ملی پوشان در دیدار مقابل آرژانتین افزود: ما انتظار یک بازی مهیج و خوب از بازیکنان فوتبال داریم و باید همه تلاش خود را در این زمینه انجام دهند.

دیدارتیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین ساعت 20:30 امشب (شنبه شب ) در ورزشگاه مینیرو شهر بلوهوریزونته برزیل برگزار می شود.

تیم آرژانتین اولین بازی خود را در این مسابقات مقابل بوسنی با برتری دو بر یک به پایان رساند و ایران نیز مقابل نیجریه به تساوی یک بر یک دست یافت.

دیدار تیم های بوسنی و نیجریه بعد از دیدار ایران و آرژانتین ساعت 20:30 یکشنبه اول تیرماه برگزار می شود.
نظرات بینندگان