arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۸۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۸ - ۰۱ تير ۱۳۹۳

طعنه ديلي‌ميل به کاپيتان تيم ملی ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جواد نکونام پيش از آغاز بازي مقابل آرژانتين از مسي پيراهنش را درخواست کرد!

تيم ملي فوتبال ايران ديشب در ديداري تماشايي و در حالي که با نظم و تاکتيک خاصي به مصاف آرژانتين رفته بود در نهايت با يک گل شکست خورد تا در روز پاياني براي صعود چشم به پيروزي بر بوسني داشته باشد.

سايت روزنامه ديلي ميل در گزارشي به صحبت‌هاي ابتدايي جواد نکونام و ليونل مسي به عنوان کاپيتان‌هاي دو تيم پيش از شروع بازي اشاره کرده و نوشته است: نکونام پيش از شروع بازي پيش‌دستي کرد و با اشاره به پيراهن مسي از او خواست که در پايان بازي لباسش را به او بدهد!

اين گزارش اضافه کرده که مسي، برنده چهار توپ طلاي جهان و کسي که گل‌ پيروزي‌بخش آرژانتين را در دقيقه 90 به ثمر رساند در آن صحنه با درخواست نکونام موافقت کرد. البته تا به حال چندين بار ديده شده که بازيکنان تيم‌هاي مختلف در ميان دو نيمه پيراهن‌هاي خود را با هم عوض مي‌کنند (نمونه اخير در جام جهاني تعويض لباس کريستيانو رونالدو با خديرا بين دو نيمه آلمان و پرتغال بود) اما نکونام، کاپيتان ايران از فرصت صحبت با مسي پيش از شروع بازي استفاده کرد و يک قدم جلوتر از همبازيانش از مسي خواست که پيراهنش را با او عوض کند.

البته يکي از دوست‌داشتني ترين لباس‌ها در جام جهاني برزيل همين لباس مسي است و کاپيتان ايران هم براي رسيدن به لباس مورد علاقه خود زودتر دست به کار شد.


منبع: ایسنا
نظرات بینندگان