arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۸۶۶۱
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۰۸ - ۰۳ تير ۱۳۹۳
ای بی سی نیوز آمریکا:

گل، تنها نجات دهنده ی ایران/کی روش با چه ترکیبی ایران را به میدان مبارزه با بوسنی می فرستد؟

کارلوس کی روش می داند که باید ناامیدی ها به خاطر باخت مقابل آرژانتین را از بین ببرد و مهارت گلزنی شاگردانش را تقویت کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ای بی سی نیوز آمریکا نوشت: ایران می تواند با شکست بوسنی به دور دوم مسابقات جام جهانی فوتبال صعود کند اما این بار به آنچه تا به حال در این تورنومنت موفق به آن نشده نیاز دارد: گل.

به گزارش «انتخاب»، کارلوس کی روش می داند که باید ناامیدی ها به خاطر باخت مقابل آرژانتین را از بین ببرد و مهارت گلزنی شاگردانش را تقویت کند.

کارلوس کی روش می گوید: تنها نگرانی من آن است که بازیکنانم متمرکز بمانند.

ایران باید بوسنی را شکست دهد تا به دور بعدی مسابقات جام جهانی راه پیدا کند. در همین حال نیجربه برای صعود به یک امتیار در مقابل آرژانتین نیاز دارد. نیاز به پیروزی بدان معناست که کی روش با ترکیب تهاجمی و افزودن مهاجمی دیگر در کنار قوچان نژاد شاگردانش را به زمین مسابقه خواهد فرستاد.

ژکو مهاجم تیم بوسنی با اشاره به بازی آخر تیمش برابر ایران گفت:ما تا آخرین لحظه به جنگمان ادامه می دهیم اما در این رقابت ها خوش شانس نبودیم. ما در بازی با آرژانتین هم همه تلاشمان را انجام دادیم و حریف برنده شد. تیم نیجریه خوب بازی کرد اما داور شرمنده از زمین خارج شد.

سجاد صالحوویچ دیگر بازیکن بوسنی نیز گفت: کاری از دست ما برنمی آمد.ژکو یک متر با خط آفساید فاصله داشت و نمی دانم کمک داور چطور این تشخیص را داد. اگر ما 1 - 0 پیش می افتادیم نیجریه از لحاظ روحی نزول می کرد.

ویداد ایبیشویچ مهاجم اشتوتگارت هم گفت: این حذف از نظر روحی به ما لطمه زد.ما برای صعود به جام آمده بودیم.

سافت سوسیچ مربی بوسنی هم گفت: این اولین یا آخرین بار نیست که یک داور در جام جهانی یا مسابقه ای دیگر اشتباه می کند.اگر داور گل ما را پذیرفته بود روند بازی تغییر می کرد.بازیکنان ما پس از این بازی مایوس و ساکت بودند.اما من تنها یک دلیل برای حذفمان می آورم: اگر بازیکنان با کلاس تیم در بهترین سطح خود بازی کنند ما هر حریفی را شکست می دهیم اما اگر اینگونه نشود نمی توانیم موفق شویم.

اکنون سوسیچ برای بازی آخر با تیم با انگیزه ایران کار سختی دارد زیرا باید تیم بی روحیه و درهم شکسته بوسنی را آماده کند.

ژکو گفت : ما به دور بعد نمی رویم اما در برابر ایران سعی می کنیم تا برنده شویم.
نظرات بینندگان