arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۸۹۳۰
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۳ - ۰۴ تير ۱۳۹۳

مذاکره استقلالی‌ها با دروازه‌بان تیم غنا

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  بهرام افشارزاده در حاشیه دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی ووشو ایران و روسیه، در خصوص آخرین وضعیت باشگاه استقلال بویژه در فصل نقل و انتقالات، ضمن بیان مطلب فوق گفت: تا به امروز با دروازه‌بان تیم ملی فوتبال غنا و چند دروازه‌بان دیگر مذاکره کرده‌ایم که این مذاکرات همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش مهر، وی با بیان اینکه بحث مذاکره استقلالی‌ها با میثاق معمارزاده صحت ندارد، افزود: پیوستن مهدی کریمیان به استقلال قطعی شده و با سه بازیکن دیگر نیز در حال مذاکره هستیم که نتیجه این مذاکرات هفته آینده مشخص می‌شود.
 
مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد پیوستن جاسم کرار به تیم استقلال و حضور وی در باشگاه نیز تاکید کرد: ما برنامه‌ای برای بستن قرارداد با جاسم کرار نداریم و او برای پیگیری برخی از امور مربوط به خود به باشگاه آمده بود.
 
وی در خصوص قول قهرمانی که امیر قلعه‌نویی داده، یادآور شد: من 20 سال است قلعه‌نویی را می‌شناسم، او از اسطوره‌های فوتبال ما است و قطعا بر اساس توانایی‌هایی که دارد، قول قهرمانی داده است. ما نیز در این راه از هیچ تلاش و کمکی به قلعه‌نویی دریغ نخواهیم کرد.
 
افشارزاده همچنین تاکید کرد: هواداران به هیچ وجه نگران نبوده و مطمئن باشند تیم خوبی را در فصل نقل و انتقالات خواهیم بست و با تفکرات قلعه‌نویی موفق خواهیم شد.
 
وی در خصوص کنار گذاشته شدن رحمتی از تیم ملی توسط کی‌روش و تفکری که سرمربی تیم ملی برای مبارزه با بازیکن سالاری دارد، تصریح کرد: کی‌روش با این کار خود نشان داد که به اصل ورزش توجه دارد، بازیکن باید جایگاه خود را بداند نه اینکه برای تیم تعیین تکلیف کند.
 
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص 2 میلیارد تومانی که قرار بود اسپانسر به حساب باشگاه واریز کند، یادآور شد: قرار بود اسپانسر 2 میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز کند که دیروز این اتفاق نیفتاد و فکر می‌کنم که صبح امروز این موضوع تحقق پیدا کرده باشد. البته هنوز فرصت پیدا نکرده‌ام این موضوع را بررسی کنم.
 
وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای پرسنل این باشگاه سخت نیست که صبح زود در محل کار خود حاضر می‌شود؟، تصریح کرد: مطمئن باشید پرسنل باشگاه نیز مانند پرسنل کمیته ملی المپیک عادت خواهند کرد که ساعت 6:30 صبح در محل کار خود حاضر شوند.
 
افشارزاده در خصوص دلیل حضورش در مسابقه تدارکاتی تیم‌های ملی ووشوی ایران و روسیه نیز گفت: من از زمانی که دبیر کل کمیته ملی المپیک بودم، رابطه خوبی با علی‌نژاد، رئیس فدراسیون ووشو داشتم و امروز نیز به دلیل دعوت ایشان در اینجا حضور پیدا کردم. ما امسال فقط در زمینه فوتبال تیمداری می‌کنیم اما جزو برنامه‌های ما هست که در آینده در دو رشته تیمی و چند رشته انفرادی نیز به تیمداری بپردازیم.
نظرات بینندگان