arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۸۹۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۶ - ۰۴ تير ۱۳۹۳

دژاگه: باید به گل نزدن‌مان پایان دهیم/ فکر می‌کردم به آرژانتین گل می‌زنم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پیش از رویارویی با بوسنی تاکید کرد در این دیدار باید به روند گل‌ نزدن‌مان پایان دهیم.

دیدارهای سوم از گروه F جام جهانی در حالی امروز برگزار خواهند شد که به نظر می‌رسد آرژانتین که با 6 امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد نیجریه را شکست دهد.

این اتفاق می‌تواند به تیم ملی فوتبال ایران کمک کند تا با پیروزی مقابل بوسنی بتواند راهی مرحله بعد جام جهانی شود. ایرانی‌ها اگر بتوانند مقابل بوسنی به رکورد گل نزدن خود در جام پایان بدهند می‌توانند با یک پیروزی ساده خود را در مرحله بعد ببینند. پیروزی آنها و اختلاف 2 در گل‌های رد و بدل شده با نیجریه ایران را برای نخستین بار راهی مرحله بعد خواهد کرد.

اشکان دژاگه در این مورد گفت: اینکه ما تاکنون در این جام گل نزدیم چیزی است که باید درست شود. ما مقابل آرژانتین خیلی بد شانس بودیم. شانس‌های زیادی روی دروازه آنها داشتیم و یکی از بازی‌هایی بود که همه بازیکنان وظیفه‌های خود را به خوبی انجام دادند. بدون شک برای زدن گل به میدان می‌رویم. شانس این را داریم که راهی مرحله بعد شویم. از این موضوع اطمینان دارم. باید خودمان را در برخی از منطقه‌ها بهتر از پیش کنیم و برای شکست دادن بوسنی هر کاری می‌توانیم انجام دهیم. اگر این کار را انجام دهیم می‌توانیم به پیروزی برسیم. می‌توانیم صعود کنیم.

وی افزود: فکر می‌‌کردم می‌توانم مقابل آرژانتین گلزنی کنم. فکر می‌کردم آن ضربه سری که زدم وارد دروازه حریف خواهد شد. باید از دروازه‌بان حریف به خاطر دفع آن توپ ستایش کنم اما در هر حال تصور می‌کنم می‌توانیم در دیدار بعدی گل بزنیم.


نظرات بینندگان