arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۵۵۸۶
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۲۱ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

پیروزی استقلال در دقیقه 90+2

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان با برتری یک بر صفر شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان با برتری یک بر صفر شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.در این دیدار شاگران قلعه نویی به هیچ وجه عملکرد خوبی نداشتند و موقعیت های گل حریفشان به مراتب بیشتر از آنها بود.

گزارش نیمه نخست:

در ابتدای این دیدار استقلال خوزستانی‌ها خیلی سریع می‌توانستند توسط میثم مجیدی به گل برسند اما ضربه این بازیکن را فروزان با زیرکی تمام از آن خود کرد تا بهترین فرصت آبیهای خوزستان تبدیل به گل نشود. در ادامه این دیدار این تیم تهرانی بود که آرام آرام بر بازی سوار شد. با این حال شاگردان عبدالله ویسی در ضدحملات بسیار خطرناک نشان دادند و شاید اگر تجربه بالاتری داشتند می توانستند به گل هم برسند. با این حال در دقیقه 23 استقلال تهران می‌توانست با شوت خسرو حیدری دروازه هم‌نام خوزستانیش را باز کند اما ضربه او با اختلافی اندک راهی اوت شد تا حساب کار همچنان بدون گل مساوی باقی بماند.

در دقیقه 30 این دیدار یک فرصت گلزنی برای شاگردان قلعه نویی از دست رفت. ضربه سر زیبای قاضی را کریمی، دروازه بان استقلال خوزستان به زیبایی دفع کرد تا این فرصت از دست برود. با این همه بهترین فرصت استقلال را آرش برهانی از دست داد. در دقیقه 35 این دیدار داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام کرد که این ضربه را برهانی به آسمان زد.

در ادامه این دیدار بازی به سمت تعادل پیش رفت تا اینکه در دقیقه 45+1 سیف الهی با فروزان تک به تک شد اما واکنش دیدنی فروزان مانع از فروپاشی دروازه استقلال شد.

گزارش نیمه دوم: با آغاز نیمه دوم این استقلال تهران بود که تلاش کرد فشار همه جانبه ای را روی دروازه هم نام خوزستانی اش بیاورد اما کم دقتی آنها باعث شد تا اتفاق خاصی رخ ندهد و در آن سوی میدان شاگردان ویسی در ضد حملات خیلی با برنامه ظاهر می شدند و فرصت های خوبی را هم به دست می آوردند. یکی از این فرصت ها را سیف الهی در دقیقه 55 از دست داد. او که با فروزان تک به تک بود، آنقدر تعلل کرد تا دروازه بان استقلال توپش را براحتی جمع کند.

در ادامه این دیدار بازهم آبیهای پایتخت بودند که بر بازی سوار شدند. با اینحال تیم خوزستانی همچنان در ضدحملات خطرناک نشان می داد و در دقیقه 70 این دیدار می توانست با سیف الهی به گل برساند. شوت این بازیکن با اختلافی اندک راهی اوت شد.

در دقایق پایانی این دیدار استقلال تهران فشار زیادی را روی دروازه هم نام خوزستان خود وارد کرد اما شوت های از راه دور شاگردان قلعه نویی و ارسال های آنها بی نتیجه ماند تا اینکه در دقیقه 90+2 حرکت زیبای رمضانی یک موقعیت خیلی خوب را برای شهباززاده فراهم کرد تا این بازیکن با یک شوت سنگین گل برتری تیمش را به ثمر برساند.

ترکیب استقلال: محسن فروزان، محمدرضا خرسندنیا، خسرو حیدری (مهدی کریمان 88)، آندرانیک تیموریان، هاشم بیک‌زاده، مگویان، میلاد فخرالدینی، کرار جاسم (یعقوب کریمی 90)، محمد قاضی، شهباززاده و آرش برهانی (علی رضا رمضانی 69).

ترکیب استقلال خوزستان: پرویز کریمی،مجید حیدری،محمد طیبی،موسی کولیبالی،عبدالهادی خنیفر،میثم مجیدی،محمد رضا مهدوی (ابراهیم خسروی 80)،رضا کاردوست (ایمان باصفا 61)،روح الله سیف اللهی (صادق صادقی 73)،مهدی مومنی و لامین دیاوارا.

کارت های زرد: عبدل هادی خنیفر و موسی کولیبالی از استقلال خوزستان. تیموریان از استقلال تهران
نظرات بینندگان