arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۶۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۶ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

سردار جزایری:شمارش معکوس تغییر مدل مبارزه در کرانه باختری شروع شده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات نوین در روند مقاومت و انتفاضه فلسطین گفت: شمارش معکوس تغییر مدل مبارزه در کرانه باختری شروع شده است.

سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری با تبیین وضعیت و تحولات جدید در عرصه‌ مقاومت و انتفاضه ملت فلسطین و آنچه ورای جنگ غزه در این روند خود‌نمایی می‌کند اظهار داشت: با طول کشیدن جنگ کنونی در غزه، فلسطینی‌ها ناچارند برای دفاع از خود به شیوه‌های جدیدی از مبارزه و مقابله با صهیونیست‌ها روی آورند.

وی با بیان این‌که گسترش دامنه جنگ و پراکندگی مقاومت، دشمن را به زانو در می‌آورد تصریح کرد: جغرافیای سرزمین‌های اشغالی به گونه‌ای است که امکان مقابله صهیونیست‌ها با جنگجویان و مدافعان فلسطینی را به حداقل می‌رساند.

جزایری در ادامه با اشاره به روند تاریخی موضوع مذاکره و سازش و علل ناکامی و شکست آن خاطر نشان کرد: مذاکره فلسطینی‌ها با صهیونیست‌ها به نتایج دلخواه و استیفای حقوق حقه مظلومان فلسطینی منجر نخواهد شد و با توجه به روحیه اشغالگری و شیطانی صهیونیست‌ها، تنها راه باقی مانده مبارزه مردمی با غاصبان است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: مردم فلسطین و بخصوص جوانان و نیروهای مقاومت و رزمندگان از تجربیات ارزشمندی در نبرد با دشمن صهیونیستی برخوردارند و با بسط مبارزه جدی‌تر در سرزمین‌های اشغالی، غاصبان و اشغالگران چاره‌ای جز ترک سرزمین‌های مقدس فلسطین نخواهند داشت.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به تاثیرات نوع مقاومت گروههای فلسطینی در برابر تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی که سایه وحشت و هراس را بر اشغالگران مسلط کرده است گفت: هم اکنون مهاجرت معکوس از سرزمین‌های بطرف سایر کشورها از جمله معضلات صهیونیست‌ها و حامیان آمریکایی و انگلیسی آنها می‌باشد و این روند روز به روز از شدت بیشتری برخودار می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: قطعاً روند مهاجرت معکوس با شدت گرفتن مبارزه بخصوص کرانه باختری به شدت افزایش خواهد یافت.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان