arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۶۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۹ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

دفتر حامی قبلی استقلال و پرسپولیس پلمب شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گفته نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با پلمپ شدن این شرکت نگرانی حامیان مالی پرسپولیس بر طرف شد.
 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم معاون حقوقی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان در این باره بیان کرد: از مدتی قبل بحث حضور این شرکت و حواشی آن برای حامیان مالی پرسپولیس مطرح بود که با پیگیری حقوقی این وزارتخانه و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی دفتر شرکت SIS  پلمپ شد و از این پس اجازه هیچگونه فعالیتی ندارد.
 
به گفته نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با پلمپ شدن این شرکت نگرانی حامیان مالی پرسپولیس که تاکنون ده میلیارد تومان برای این تیم هزینه کرده‌اند بر طرف شده است.
 
خادم همچنین با اشاره به مشکلات گسترده‌ای که طی پنج ماه گذشته در خصوص حل بحران‌های شدید مالی، بدهکاری‌های زیاد و شرایط خاصی که هر روز به شکلی توسط افراد مختلف بر پرسپولیس و هواداران آن تحمیل شد گفت: از تمام کارشناسان و صاحب نظران دعوت می‌کنم چنانچه پیشنهادی دارند برای ادامه روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به من ارائه کنند.


نظرات بینندگان