arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۶۳۳۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۸ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

خیار کیلویی ۳۵۰۰ تومان شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران به نظارت دقیق‌تر بر فعالیت فروشندگان میوه و تشدید برخورد با متخلفان این بخش تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حسین مهاجران اظهار کرد: مقابله و برخورد شدید با دلالان میادین میوه و تره‌بار از حدود یک هفته گذشته آغاز شده و تعدادی از آن‌ها فعلا دست از واسطه‌گری برداشته اند؛ می توان امیدوار بود اگر این روند ادامه یابد بتوانیم شاهد ریشه کن شدن تمامی دلالان این صنف باشیم.
 
وی به نظارت دقیق‌تر بر فعالیت فروشندگان میوه و تشدید برخورد با متخلفان این بخش تاکید کرد و گفت: فروشندگان حداکثر 35درصد بیشتر از قیمت فاکتور باید میوه را به مردم بفروشند ولی عملا شاهدیم بعضی از فروشندگان هزینه های خود را از طریق گرانفروشی تامین می‌کنند که از این پس به شدت با این موضوع برخورد می‌شود.
 
مهاجران افزود: در حال حاضر حدود 4 تا 5 هزار پرونده متخلفانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند در دست بررسی است.
 
وی در عین حال با تاکید بر اینکه ما به دنبال شفاف سازی هستیم و بنا داریم این بدنامی را از صنفمان دور کرده و از بین ببریم گفت: معتقدیم همه هزینه ها و فعالیت بخش های مرتبط با این صنف باید کاملا شفاف شده و با متخلفان برخورد شود.
 
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران همچنین با اشاره به افزایش 20درصدی قیمت موز گفت: در حال حاضر هر کیلو موز به قیمت 3600تا4000هزار تومان به فروش می رسد که حدود 800تومان در هر کیلو افزایش قیمت داشته است.
 
وی همچنین از افزایش قیمت خیار خبر داد و اظهار کرد:قیمت خیار که تا حدود یک هفته گذشته 1200تا1700بود به 2600تا3500 رسیده است ولی عمده خرید مردم که در حال حاضر هندوانه، طالبی،انگور و صیفی جات است دارای قیمتی مناسب است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
6
5
اینجا هزار تومنه
خخخخ
نظرات بینندگان