arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۷۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۵ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

«بامن ازدواج کن!»،ترفندی برای کلاهبرداری

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
فرمانده انتظامی سرعین از دستگیری مردی خبرداد که به دختران جوان قول ازدواج داده و در ازای آن پول دریافت می‌کرد.

سرهنگ نادر قربان‌زاده در تشریح جزئیات گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی از طریق گزارش‌های مردمی از وجود مهندس قلابی و خواستگار شیاد که با اغفال دختران و زنان جوان و مسافر و با وعده ازدواج اقدام به کلاهبرداری می‌کرد؛ مطلع و اقدامات گسترده‌ای را در این خصوص آغاز کردند.

وی افزود: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی رد پای خواستگار شیاد و مهندس قلابی در یکی از هتل‌ها پیدا و این فرد با انجام عملیاتی ویژه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافت.

فرمانده انتظامی سرعین ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته فرد دستگیر شده لب به سخن گشود و به کلاهبرداری از تعدادی دختر جوان و زن مسافر با وعده ازدواج اعتراف کرد که در ادامه رسیدگی مشخص شد نامبرده متاهل بوده و با هدف کلاهبرداری خود را مهندس و کارشناس ارشد الکترونیک معرفی می‌کرده است.

قربانزاده خاطر نشان ساخت: در ادامه رسیدگی تعدادی از دختران و زنان جوان که مورد اغفال و کلاهبرداری مهندس قلابی و خواستگار شیاد واقع شده بودند شناسایی و با حضور در پلیس آگاهی از فرد دستگیر شده اعلام شکایت کردند.

وی از مسافران و میهمانانی که در روزهای اخیر از این طریق مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند خواست با حضور در یگان انتظامی شکایت خود را طرح و به سایر هموطنان بخصوص دختران و زنان جوان در منطقه توصیه کرد فریب چنین افرادی را نخورده و از دادن وجه نقد و سایر وسایل و لوازم به آنان پرهیز و موارد مشکوک را به پلیس 110 اعلام دارند.
منبع: خبرگزاری ایسنا
نظرات بینندگان