arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۰۹ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۳

نماینده ولی فقیه: آمار بینندگان ماهواره از بینندگان صداوسیما بیشتر است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 نماینده ولی فقیه در امور سوریه گفت: داعش با پول قطر و عربستان، سیاست ترکیه و اسرائیل و حمایت آمریکا و کشورهای غربی به دنبال فتح سنگرهای اسلام بوده و کاری که اسرائیل در ۶۴ سال نتوانست انجام دهد، داعش به دنبال اجرای آن است. 

حجت الاسلام سید محمود وزیری در گچساران گفت: امروزه باید مراقب خود و خانواده‌مان باشیم، زیرا دشمنان با وسایل و ابزار مختلف به دنبال این بوده که اعتقاد، ایمان و ارزش‌ها را از ما بگیرد یا آن‌ها را کمرنگ کند.
 
وی توجه و اهمیت دادن به نسل جوان را امری بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود: جوانان آینده‌سازان این مملکت هستند و ضروری است که مسئولان به آن‌ها اهمیت و توجه بیشتری داشته باشند.
 
نماینده ولی فقیه در امور سوریه با اشاره به اینکه امروز دشمن در خانه ما اتاق فکر گذاشته و در اتاق‌های دختران و پسران دریچه باز کرده است، عنوان کرد: دشمنان با ابزارهایی هم‌چون ماهواره و اینترنت به دنبال ضربه زدن به نسل جوان ما هستند.
 
وزیری با اشاره به اینکه امروزه آمار بینندگان ماهواره از بینندگان برنامه‌های صداوسیما بیشتر است، خاطرنشان کرد: این مسئله به دلیل نبود برنامه‌های مناسب و جذاب در صداوسیما و عدم کنترل فرزندان از سوی والدین است.
 
وی تصریح کرد: جوان مظهر انرژی، منبع ایمان و کانون امید بوده و دشمنان از طریق ماهواره و اینترنت به دنبال نا‌امید کردن جوانان ما هستند.
 
نماینده ولی فقیه در امور سوریه با اشاره به فعالیت‌های گروهک داعش، گفت: دشمنان از طریق این گروه به دنبال ایجاد ترس و وحشت و نا‌امید کردن جوانان ما نسبت به آینده هستند.
 
وزیری تصریح کرد: امروز داعش با پول قطر و عربستان، سیاست ترکیه و اسرائیل و حمایت آمریکا و کشورهای غربی به دنبال فتح سنگرهای اسلام بوده و کاری که اسرائیل در 64 سال نتوانست انجام دهد، داعش به دنبال اجرای آن است.
 
وی با تأکید بر اینکه همه ما باید پیرو ولایت فقیه باشیم، ابراز کرد: تمام برکاتی که تاکنون به ما رسیده در پرتو ولایت بوده است.
 
نماینده ولی فقیه در امور سوریه خاطرنشان کرد: چند روز گذشته دیداری با آیت الله سیستانی در عراق داشتم و ایشان به من گفتند که ملت ایران اسلامی از رهبری با تدبیر و با درایت برخوردار بوده و این یک نعمت بسیار بزرگی برای این ملت است.
 
وزیری با تأکید بر اینکه فصل الخطاب همه ما ولایت فقیه است، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم ارزش‌های الهی و اسلامی را در جهان متجلی‌تر کنیم، باید پشت سر رهبری باشیم.
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان