arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۸۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۴ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۳

حداد عادل: از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان حمایت می‌کنیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان حمایت می‌کنیم و تأکید می‌کنیم که از حق مسلم مردم کشورمان نگذرند.

به گزارش ایسنا، غلامعلی حداد عادل صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهدای کارمند در سمنان، با اشاره به اینکه نظام اسلامی ایران در برابر جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه از مظلومان و بی گناهان فلسطینی حمایت و دفاع کرد، گفت: ملت غیور ایران اسلامی و مقام معظم رهبری همیشه در دفاع از مظلوم، پیشگام هستند و این بزرگترین افتخار برای ایران اسلامی است.

وی افزود: اسراییل خود بارها عنوان کرده است که کشورهای عربی منطقه از این جنایات حمایت و پشتیبانی می‌کردند، لذا خطاب به سران کشورهای عربی منطقه باید گفت افتخار به داشتن برج‌های بلند که از پرداخت پول نفت به مهندسان کشورهای خارجی ساخته می‌شوند، نیست، برج‌های بلند وقتی آدمیت و انسانیت به همراه نمی‌آورند، هیچ فایده‌ای ندارند.

وی با بیان اینکه ما جنایات وحشیانه و نسل کشی در غزه را محکوم کرده و خواهیم کرد، اضافه کرد: هر جریانی که تمایل به غرب نشان دهد از سوی مردم طرد می‌شود، مردم مخالف اندیشه و تفکر غربی هستند و آن را محکوم می‌کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مردم با عزم ملی و مسوولین با مدیریت جهادی باید در تحقق اقتصاد مقاومتی کار کنند، انتظار ما از دولت فعلی نیز این است که اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرد.

از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان حمایت می‌کنیم

حدادعادل ادامه داد: ما از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان حمایت می‌کنیم و تأکید می‌کنیم که از حق مسلم مردم کشورمان نگذرند.

وی اضافه کرد: اقتصاد ما باید به سمتی برود، که تهدیدات دشمن و فشارهای آنها نتواند این اقتصاد را از پای درآورد، اقتصاد ما باید به گونه‌ای باشد که هیچ فشاری آن را از پای در نیاورد.

مسئله هسته‌ای را بهانه کرده‌اند

وی ادامه داد: دشمنان ما مسئله هسته‌ای را بهانه کرده‌اند و به همین بهانه تحریم‌ها و فشارهای فلج کننده را بر مردم ما اعمال می‌کنند، آنها فکر می‌کنند با این کار و فشاردادن گلوی مردم، مردم ما خسته می‌شوند و پشت نظام را خالی می‌کنند، تصور آنها این است که با فشار اقتصادی، زندگی بر مردم سخت می‌شود و مردم دست از حمایت نظام برمی‌دارند، اما مردم ایران این سختی‌ها را تحمل کردند، دولت‌های قبلی و فعلی نیز تلاش کردند تا فشارها کم شود و خدا را شکر نتیجه دشمن حاصل نشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود ایمان به خدا، ولایت فقیه و رهبری و مردم را سه رکن اصلی و اساسی انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به مانند یک درخت تنومندی است که دارای ریشه های محکمی در عمق خاک و تنه بسیار تنومندی و قوی و دارای شاخه برگ‌های بسیار زیاد و انبوهی است، ایمان به خدا همان ریشه‌های این درخت، ولایت فقیه و رهیری نیز تنه قوی و تنومند آن و مردم نیز شاخه و برگ‌های انبوه این درخت هستند.

حدادعادل با بیان اینکه دشمن از ابتدای پیروی انقلاب اسلامی ایران تاکنون در صدد از بین بردن این سه رکن اصلی نظام بوده است،افزود: دشمن تلاش کرده است تا ایمان مردم را خدشه دار کند، قداست رهبری را بشکند و وحدت مردم را از بین ببرد، اما با عنایت خدا و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و همراهی و بصیرت مردم تمامی توطئه ها خنثی شده است.

فرهنگ غرب از رودخانه‌ای به نام فضای مجازی وارد کشور می‌شود

وی با بیان اینکه امروزه دشمن از طریق فضای مجازی وارد زندگی شخصی و اجتماعی مردم شده است، گفت: هزاران فرهنگ غربی که با دین و شریعت اسلام مغایرت دارد از رودخانه‌های فضای مجازی به دریای بیکران زندگی و اجتماع ریخته می‌شود و دولت باید جلوی آن را بگیرد، دشمن از این طریق ایمان مردم را نشانه رفته است.

وی با بیان اینکه دشمن هر سه رکن نظام را نشانه رفته است، ادامه داد: ما باید این سه رکن اصلی و اساسی را برای ثبات انقلاب اسلامی تا نسل‌های آینده حفظ کنیم.

مشاور عالی مقام معظم رهبری همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و سه هزار شهید استان سمنان گفت: شهیدان مصادیق بارز کسانی هستند که سبقت در ایمان گرفتند، شهیدان رجایی و باهنر باید الگوی ما در خدمتگزاری، خدمت، صرقه جویی و مدیریت جهادی باشند.

حدادعادل افزود: شهیدان رجایی و باهنر مصداق بارز کسانی هستند که از دیگران سبقت در ایمان گرفتند.

نظرات بینندگان