arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۷۸۸۴۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۶ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۳

دعوت از زنان خانه‌دار برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بانوان خانه دار می‌توانند در رشته‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی که برای خانم‌های خانه‌دار طراحی و تدوین شده است، ثبت نام کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، علوی فاضل معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ضمن پیشنهاد به خانم‌های خانه دار مبنی بر اینکه فرصت ادامه تحصیل را از دست ندهند، گفت: بانوان خانه دار می‌توانند در رشته‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی که برای خانم‌های خانه‌دار طراحی و تدوین شده است، ثبت نام کنند.

وی در ادامه گفت: هم اکنون در چهار رشته مربی بهداشت مدارس، مربی کودک، مدیریت خانواده و طراحی دوخت در مقطع کاردانی پیوسته امکان انتخاب رشته برای خانم‌های خانه دار فراهم شده است.

معاون دانشگاه گفت: زنان خانه دار می‌توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org نسبت به انتخاب یکی از رشته‌های مذکور در مقطع کاردانی پیوسته اقدام کنند.

وی در پایان گفت: این اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در این راستا صورت گرفته که همه اقشار جامعه بتوانند از فرصت ادامه تحصیل استفاده کرده و تا سطح آگاهی و اطلاعات خود را ارتقاء بخشند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
3
8
"وی در پایان گفت این اقدام دانشگاه در راستای افزایش سطح آگاهی واطلاعات است."
معلومه ک مصاحبه در فضای غیر مسقف صورت گرفته چون در غیر این صورت اینجا باید گزارشی از سانحه ترک خوردن و ریزش سقف داده می شد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
2
7
نفرموده اید هزینه اش را کی بپردازد؟؟ دخترهای دانشگاه آزاد چه گلی بسر ما زدند که خانمهای خانه دار بیایند مدرک بگیرند؟
نظرات بینندگان