کد خبر: ۱۸۳۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۲ - ۱۱ دی ۱۳۹۳

گواردیولا به بارسا برمی‌گردد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
رسانه های اسپانیایی از احتمال بازگشت گواردیولا به هدایت آبی-اناریها سخن به میان می آورند.
 
به گزارش ایسنا، پپ گواردیولا بهترین مربی تاریخ باشگاه بارسلونا به شمار می آید. این مربی جوان که الان هدایت بایرن مونیخ را برعهده دارد با آبی-اناریها نتایج خیره کننده ای به دست آورد و در چهار سالی که هدایت این تیم را برعهده گرفت 14 جام به دست آورد تا به عنوان بهترین و پرافتخارترین سرمربی تاریخ این باشگاه اسپانیایی انتخاب شود.
 
روزنامه آس نوشت که بازگشت لاپورتا به ریاست آبی-اناریها به معنای بازگشت گواردیولا به این تیم است چرا که لاپورتا مصمم است که باردیگر بارسلونا را به کمک گواردیولا به روزهای اوج خود برگرداند.
 
خوان لاپورتا رئیس سابق باشگاه بارسلونا سهم بسزایی در موفقیت این تیم در دوران گواردیولا داشت چرا او بود که به گواردیولا اعتماد کرد و این مربی جوان را به عنوان سرمربی تیم بزرگی چون بارسلونا انتخاب کرد این در حالی بود که او اصلا سابقه مربیگری نداشت. بعد از آنکه لاپورتا از ریاست بارسلونا کنار گذاشته شد گواردیولا هم طاقت نیاورد و بعد یک سال از آبی-اناریها جدا شد تا این تیم دیگر قدرت خود را از دست دهد.
 
رسانه های اسپانیایی از احتمال بازگشت لاپورتا به ریاست باشگاه بارسلونا سخن به میان می آورند که این اتفاق خوبی برای آبی-اناریها به شمار می آید چرا که این باشگاه اسپانیایی دیگر بعد از جدایی لاپورتا روزهای خوشی را به خود ندیده است. روزنامه آس اسپانیا نوشت بازگشت لاپورتا به سکان ریاست آبی-اناریها به معنای بازگشت گواردیولا به هدایت این تیم اسپانیایی خواهد بود.
 
روزنامه اسپورت اسپانیا هم که به باشگاه بارسلونا نزدیک است اعلام کرد که در سال 2016 لاپورتا باردیگر به عنوان رییس باشگاه بارسلونا انتخاب می شود و این به معنای بازگشت گواردیولا به نیمکت آبی-اناریها است.
 
لاپورتا از سال 2003 تا 2010 ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده گرفت و یکی از بهترین تصمیم های او انتخاب گواردیولا به عنوان سرمربی جدید آبی-اناریها بود.
 
هواداران بارسلونا بعد از جدایی لاپورتا و گواردیولا روزهای بسیار سختی را پشت سرگذاشته اند و دوست دارند دوباره با آمدن این دو نفر باشگاه محبوب خود را در اوج ببینند اما بعید به نظرمی رسد که گواردیولا بخواهد بار دیگر به بارسلونا برگردد چرا که او پیش از این اعلام کرد که دورانش در بارسلونا به پایان رسیده و دیگر نمی خواهد هدایت این تیم را برعهده گیرد. او الان مربی بایرن مونیخ است و با این تیم نتایج خوبی به دست آورده است.
نظرات بینندگان