کد خبر: ۱۸۳۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۴ - ۱۳ دی ۱۳۹۳

اتمام مهلت ثبت‌نام اینترنتی آرم طرح ترافیک

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: نتایج متقاضیان واجد شرایط دریافت آرم طرح ترافیک اوایل بهمن ماه از طریق سایت شهرداری تهران www.tehran.ir اعلام خو اهد شد.

 مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه از اولین ساعت بامداد امروز سیزدهم دی ماه سایت ثبت نام اینترنتی برای متقاضیان بسته شد، گفت: بالغ بر 65هزار متقاضی حقیقی در سامانه اینترنتی به منظور دریافت آرم طرح ترافیک 94 آرم ثبت نام کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی فرایند بررسی شرایط دریافت آرم طرح ترافیک، اینترنتی و از طریق نرم افزار صورت می گیرد، گفت: اوایل بهمن ماه اسامی واجدین شرایط دریافت آرم طرح ترافیک سال 94 اعلام خواهد شد و متقاضیان از طریق کد رهگیری شان می توانند نتایج را دریافت کنند.

وی در ادامه از آغاز دومین دوره آموزش کاربران دفاتر خدمات الکترونیک شهر خبر داد و بیان کرد: در این دوره بیش از 90 نفر از دفاتر خدمات الکترونیک شرکت کرده اند که طی 4 ساعت آموزش می بینند.

بر اساس گزارش سایت شهرداری تهران مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه این آموزش‌ها به منظور ارتقاء سطح خدمات رسانی دفاتر خدمات الکترونیک شهر و به منظور آشنایی بیشتر کارکنان با فرایند دریافت مدارک آرم طرح ترافیک و توجیه بهتر و بیشتر کاربران برای دریافت خدمات بهتر به متقاضیان، صورت می گیرد، گفت: دوره‌های آموزشی ویژه کاربران دفاتر هر روز در مرکز آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار می شود.
نظرات بینندگان