arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۴۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۶ - ۱۶ دی ۱۳۹۳

چاقوکشی زن برای تامین جریمه نقدی همسر! ‌

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ‌زنی که برای آزادی همسر زندانی‌اش، با چاقو زن همسایه را مجروح و جواهرات وی را دزدیده بود در یک عملیات ضربتی شناسایی و در تهران دستگیر شد.

 سرهنگ داود رسولی رییس پلیس آگاهی سمنان با تشریح جزییات این خبر افزود: وقوع یک فقره چاقوکشی در یکی از شهرستان‌های استان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

وی گفت: گشت انتظامی پلیس پس از بررسی مقدماتی صحنه وقوع یک مورد درگیری همراه با چاقوکشی را گزارش داد و اعلام کرد: مصدوم زنی 38ساله است که به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شده است.

رییس پلیس آگاهی سمنان به حضور ماموران در بیمارستان به منظور تحقیق از فرد مضروب اشاره و خاطرنشان کرد: زن مجروح با توجه به شدت جراحات وارده در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

رسولی‌فر با اشاره به حساسیت موضوع از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی خبر داد و گفت: پس از تحقیقات گسترده، همسر زن مجروح شناسایی و در تحقیق از وی مشخص شد گوشی تلفن همراه و طلا و جواهرات همسرش به ارزشی بالغ بر 100میلیون ریال نیز سرقت شده است.

وی ادامه داد: کارآگاهان جناحی پلیس سمنان در تحقیقات تخصصی خود به زنی 38 ساله و سابقه‌دار که در همسایگی زن مجروح زندگی می‌کرد مظنون شدند.

این مقام انتظامی افزود: فرار متهم به یکی از شهرهای استان تهران ظن ماموران را تقویت کرد و تیم ویژه‌ای با هماهنگی مراجع قضایی برای دستگیری وی اعزام شد.

رییس پلیس آگاهی سمنان، اضافه کرد: مخفیگاه متهمه با شگردهای خاص پلیسی شناسایی و زن چاقوکش در کمتر از 24 ساعت پس از وقوع جرم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ رسولی‌فر، گفت: متهمه در تحقیقات تخصصی به جرم خود و وارد کردن 12 ضربه چاقو به بدن زن همسایه اعتراف کرد.

وی ادامه داد: این زن، انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را سرقت جواهرات زن همسایه و تامین جریمه نقدی برای آزادی همسرش که به جرم سرقت زندانی است، عنوان کرد.

رییس پلیس آگاهی سمنان، وضعیت مصدوم این حادثه که از ناحیه شکم، گردن و دست‌ها مجروح شده را مساعد و رو به بهبود اعلام کرد و افزود: زن متهمه که به دنبال آزادی همسرش بود نیز پس از تکمیل پرونده و تحقیقات با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

این مقام انتظامی به عموم شهروندان توصیه کرد، به افرادی که از هویت واقعی آنها خبر ندارند، اعتماد نکرده و قبل از گشودن درب منزل به روی هر مراجعه کننده‌ای از هویت وی مطمئن شوند.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان