کد خبر: ۱۸۴۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۰ - ۱۷ دی ۱۳۹۳

دفاعیات مرد خشن در قتل عروس 17 ساله

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  مرد خشن که عروس 17 ساله را تنها به خاطر سوختن غذا کشته است در دادگاه جنایی از خود دفاع کرد.

  عصر 9 آذرماه سال گذشته پلیس در جریان مرگ مغزی زن جوانی در بیمارستان بعثت قرار گرفت. مأموران بلافاصله با حضور در بیمارستان با خانواده زن جوان به نام زهرا روبه‌رو شدند که ادعا می‌کردند دخترشان را دامادشان به قتل رسانده است.

بدین ترتیب «غفار» 23 ساله تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: «زهرا» از پله‌ها روی زمین افتاد که بلافاصله او را به بیمارستان رساندم و من زنم را نکشته‌ام. این ادعاها در حالی بود که روی بدن عروس 17 ساله محل سوختگی وجود داشت و فرضیه درگیری زن و شوهر کلید زده شد.

غفار که در تناقض‌گویی‌ها گرفتار شده بود سرانجام اعتراف تلخی کرد و گفت: روز حادثه دیدم که زهرا غذا را سوزانده و سر همین موضوع او را با کمربند کتک زدم و چندبار سرش را به دیوار کوبیدم که به زمین افتاد.

در دادگاه

روز گذشته 16 دی‌ماه جلسه رسیدگی به پرونده همسرکشی در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی باقری برگزار شد. ابتدا خانواده عروس 17 ساله ادعا کردند که دامادشان بارها زهرا را کتک زده است و خواستار قصاص قاتل دخترشان شدند.

سپس غفار با چهره‌ای آشفته پشت تریبون دفاع ایستاد و گفت: ساعت 10 صبح بود که از خواب بیدار شدم و متوجه بوی سوختن غذا شدم و دیدم که زهرا خواب است. عصبانی شدم و با کمربند همسرم را به باد کتک گرفتم و به آشپزخانه رفتم و شروع به کباب کردن بادمجان کردم که زهرا به آشپزخانه آمد و قصد عذرخواهی داشت که با سیخ داغ اقدام به سوزاندن دستش کردم.

 وی در ادعایی جدید گفت: من قاتل نیستم. بعد از سوزاندن دستش، او را به عقب هل دادم که زمین افتاد اما حالش خوب بود که پس از یک ساعت ناگهان سرش گیج رفت و زمین خورد. نگران بودم و خیلی زود او را به بیمارستان رساندم و اصلاً قصد کشتن زهرا را نداشتم.

وی گفت: همسایه ها به دروغ گفته‌اند که صدای کوبیدن چیزی به زمین به گوش می‌رسید چون من سرش را به جایی نزدم.

بنابر این گزارش، قاضی باقری و چهار قاضی مستشار پس از ادعاهای جدید مرد همسرکش وارد شور شدند تا حکم نهایی را اعلام کنند.

منبع : ایران
نظرات بینندگان