کد خبر: ۱۸۴۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۱ - ۱۷ دی ۱۳۹۳

تصادف ساختگی،شگرد پلیس برای دستگیری یک شرور

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری شرور منطقه مشیریه را که با شگرد خاصی دستگیر شده بود، تشریح کرد.

سرهنگ علیرضا محرابی با اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش شرق تهران اظهار داشت: با توجه به شکایات متعدد مردمی و گزارشات واصله مبنی بر شرارت، اوباشگری و ایجاد درگیری یکی از اوباش منطقه مشیریه با شهروندان این محدوده، رسیدگی به موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ادامه داد: پس از تایید صحت گزارشات واصله و با توجه به گزارشات مردمی در خصوص ایجاد رعب و وحشت به دنبال اوباشگری این فرد، ماموران پایگاه ششم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا با هماهنگی با دستگاه قضایی، این فرد را دستگیر کنند.

وی افزود: ماموران پایگاه ششم پس از شناسایی «سهیل» که از اوباش سطح 3 پایتخت بود، با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شدند و در اقدامات اطلاعاتی انجام شده، موفق  به شناسایی مخفیگاه وی در حوالی شهرک مشیریه شدند.

محرابی گفت: ماموران پلیس با توجه به شناسایی‌های انجام شده و مراقبت‌های اطلاعاتی، در ساعت 18 روز یکشنبه به محل اختفای «سهیل» اعزام شدند و با توجه به احتمال فرار وی در صورت ورود پلیس به مخفیگاهش، درصدد بهره‌گیری از شگردهایی خاص برای بیرون کشاندن سهیل از مخفیگاهش شدند که در نهایت با ایجاد یک تصادف صوری در مقابل مخفیگاه وی، او را از منزل به بیرون کشاندند و پس از تایید هویت، او را بدون هیچ گونه خسارت جانی و مالی دستگیر کردند.
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان