arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۴۵۰۷
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۲ - ۱۹ دی ۱۳۹۳

گزارش just-football درباره تيم ملي

سايت just-football در گزارشي به معرفي تيم ملي فوتبال ايران پرداخته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 این سایت درباره تیم ملی نوشته: در بازیهای ایران نباید انتظار دیدن گلهای زیادی داشت. انسجام تیم ملی و قدرت دفاعی این تیم باعث شده که دیدن بازیهای ایران کار چندان لذت بخشی نباشد. نکته دیگر اینکه علیرغم وجود نام های نسبتا بزرگی در خط حمله تیم ملی، شاگردان کی روش آمار خوبی در زمینه گلزنی ندارند.

این سایت در ادامه گزارشش تقریبا اکثر بازیکنان تیم ملی را مهره های کلیدی تیم کی روش می داند اما در این بین داستان سردار آزمون را از بقیه متفاوت کرده و در مورد او نوشته: با اینکه خیلی ها از علیرضا جهانبخش مهاجم تیم نایمخن به عنوان بزرگترین استعداد فوتبال ایران طی سالهای اخیر نام می برند اما بدون شک سردار آزمون بزرگترین استعداد فوتبال ایران بعد از علی کریمی بوده است. مهاجم تیم روبین کازان که به تازگی 20 سالگی اش را جشن گرفته در رده جوانان آنقدر عملکرد خوبی داشته که باشگاههای بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند.

اگر چه او رقیبانی مثل رضا قوچان نژاد و کریم انصاری فرد را در خط حمله دارد اما سردار می داند به عنوان بازیکن کناری یا مهاجم دوم هم بازی کند.

آمار گلزنی او در بازیهای ملی اش قابل قبول بوده و آزمون موفق شد در آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی قبل از جام ملتها دروازه عراق را باز کند. سردار شرایط خوبی دارد و قطعا در آینده خبرهای بیشتری از او خواهیم شنید.

این سایت در بخش پایانی گزارشش پیش بینی کرده که قهرمانی ایران در جام ملتها می تواند یک سورپرایز بزرگ باشد چرا که این تیم قویترین ایران حاضر در جام ملتها نیست اما می توان انتظار حضور این تیم در بین 4 تیم برتر جام را داشت.
نظرات بینندگان