کد خبر: ۱۸۴۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۵ - ۲۰ دی ۱۳۹۳

واکنش عابدینی به قیمت‌گذاری استقلال و پرسپولیس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس می‌گوید قیمت گذاری سرخابی‌ها نشان می‌دهد که دولت قصد فروش استقلال و پرسپولیس را ندارد و هیچ فردی خریدار این دو باشگاه نخواهد بود.
 
امیر عابدینی درباره قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در جلسه هیات واگذاری و قیمت 290 میلیارد تومانی هر باشگاه، اظهار کرد: قیمت دو باشگاه گران نه، خیلی گران است! نمی‌دانم کارشناسان بر مبنای چه اطلاعاتی این قیمتگذاری را انجام داده‌اند. جایی که برای دولت سالی 30 تا 35 میلیارد تومان هزینه دارد، این قیمت گذاری جای سئوال است.
 
وی افزود: قبول داریم که پرسپولیس و استقلال برند هستند ولی باید پرسید که برای برند چه قیمتی گذاشته‌اید؟ این اعداد و ارقام را از کجا آورده‌اند. به نظرم هیات واگذاری باید جزئیات کامل را اعلام کند و بگوید قیمت بازیکنان، امکانات، زمین و سایر موارد چیست و چطور قیمت هر باشگاه برای فروش 290 میلیارد تومان شده است.
 
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس که به همراه دیگر پیشکسوتان این باشگاه علاقه زیادی به خرید سهام پرسپولیس داشت، درباره واگذاری 40 درصد باشگاه به صورت نقد، تاکید کرد: با این حساب این دو باشگاه برای دولت ماند! هیچ احدی استقلال و پرسپولیس را نمی‌خرد. آدم پولدار زیاد داریم ولی آدم "پول دور بریز" کم است. کسی حاضر نیست پولش را از این طریق دور بریزد!
 
عابدینی ادامه داد: فردی که باشگاه پرسپولیس را می‌خرد باید احیای هویت کند. او باید تماشاگران را به ورزشگاه بکشاند، در آسیا موفق باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد. باید کلی هزینه شود تا تیم به روند خوب برگردد. نظر من این است که با چنین قیمت گذاری و نحوه واگذاری، نمی‌خواهند استقلال و پرسپولیس را بفروشند.
منبع: مهر
نظرات بینندگان