کد خبر: ۱۸۴۷۰۴
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۳

علی پروین : بعید می‌دانم با این قیمت خریدار پیدا شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ما فکر می‌کردیم رقم خرید سهام پرسپولیس ١٠٠میلیارد تومان خواهد بود اما با انتشار رقم ٢٩٠میلیارد تومان بعید است کسی بتواند برای خرید استقلال و پرسپولیس پا پیش بگذارد.

 علی پروین در خصوص اعلام مبلغ ٢٩٠ میلیارد تومان برای خرید باشگاه پرسپولیس و اینکه پیشکسوتان این باشگاه به دنبال بخشی از سهام پرسپولیس هستند، گفت: اگر این قیمت اعلام شده صحیح باشد که بعید می‌دانم کسی بتواند با این مبلغ برای خرید پرسپولیس جلو بیاید چرا که رقم بسیار زیادی است و با این شرایط فکر نمی‌کنم کسی قدرت خرید سهام باشگاه را داشته باشد.

 وی درباره اظهارات بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال مبنی بر اینکه پیشکسوتان استقلال نمی‌توانند با این قیمت بالا سهام استقلال را در اختیار بگیرند و شاید پیشکسوتان پرسپولیس پولدار هستند که به دنبال سهام باشگاهشان رفته‌اند، اظهار داشت: بهتاش فریبا درست می‌گوید چرا که ما پرسپولیسی‌ها هم توان خرید سهام باشگاه‌مان را با این مبلغ زیاد نداریم و نه ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم و نه کسانی که پشتیبان ما هستند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان درباره اینکه با این شرایط آیا بالاخره شاهد خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس تا پایان سال هستیم یا نه، تصریح کرد: رقم اعلام شده بسیار زیاد است و واقعاً با چنین مبلغی بعید می‌دانم که کسی برای خرید سهم این دو باشگاه جلو بیاید. چرا که ما فکر می‌کردیم نهایتاً قیمت سهام ١٠٠میلیارد تومان خواهد بود اما با انتشار این رقم واقعاً‌ بعید است که کسی بتواند برای خرید استقلال و پرسپولیس پا پیش بگذارد.
منبع: فارس
نظرات بینندگان