کد خبر: ۱۸۴۸۰۳
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۲ - ۲۱ دی ۱۳۹۳

حماس حمله به دفتر مجله فرانسوی را محکوم کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) حمله به دفتر مجله شارلی ابدو در پاریس را که به کشته شدن 12 تن منجر شد، محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، جنبش حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد، این جنبش در راستای موضع اتحادیه جهانی علمای مسلمان که این حادثه را محکوم کرده بود، حمله مذکور را محکوم کرده و تاکید می کند که اختلاف فکر و اندیشه نمی تواند دلیلی برای کشتار افراد بی گناه باشد.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین،حماس همچنین تلاش های شوم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای نسبت دادن عملیات های تروریستی در نقاط مختلف جهان به مقاومت فلسطین و به ویژه جنبش حماس را محکوم کرد.

این جنبش خواستار حمایت جهانیان از ملت فلسطین در برابر تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و حل یکی از مهمترین عوامل وقوع عملیات های تروریستی در جهان که همان تداوم اشغالگری و هتک حرمت مقدسات است، شد.

مقامات صهیونیستی با سوء استفاده از حادثه تروریستی در دفتر مجله "شارلی ابدو" در پاریس، سعی دارند جامعه بین‌المللی و به ویژه کشورهای اروپایی را به سمت حمایت از جنگ این رژیم علیه مقاومت فلسطین سوق دهند و پارلمان‌های اروپایی را از تداوم روند به رسمیت شناختن کشور فلسطین منصرف کنند.

مقامات صهیونیستی در عین حالی که سعی دارند این رژیم را "شریک واقعی" در جنگ علیه آنچه که از آن به عنوان "تروریسم اسلامی" یاد می‌کنند، معرفی کنند، مدعی شده‌اند که حادثه تروریستی اخیر نشانگر موضع اشتباه فرانسه در اعطای رای موافق به قطعنامه پایان اشغال فلسطین در شورای امنیت است.
نظرات بینندگان