arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۵۰۷۲
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۲۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۳

یک سوال ساده از خانم الهام چرخنده!

اگر خانم چرخنده به دلیل فعالیت فراوان فرهنگی در 24 ساعت تنها 4 ساعت هم بخوابند(خواب برای انسان معمولی 8 ساعت است) یعنی ایشان در هر ساعت یک خانم را چادری کرده است
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


سامان گیلانی در پارسینه نوشت: سیزدهم مرداد همین امسال بود که خانم الهام چرخنده در برنامه ای تلویزیونی که از سیمای قم پخش شد رسما اعلام کردند که حجاب برتر را به عنوان حجابشان برگزیده اند. بالطبع در فضای مجازی که برای هر امری هزاران کارشناس پیدا می شود هزاران نفر این حرکت را ستودند و با خانم چرخنده همدردی گرده و از رونق حجاب ایشان خوشنود شدند

آن طرف قصه هم عده ای بودند که این کار را دوست نداشتند و عده ای دیگر هم ... بگذریم!

از آن روز تقریبا 180 روز گذشته است ، بگذریم که عمر معروفیت الهام خانم چرخنده به زمانی بر میگردد که ایشان گفته بود مرا در خیابان زدند و بگذریم از آنکه نه برای این ادعا تا به حال متهمی دستگیر شده و نه مجرمی اعتراف کرده است.

بعد از 180 روز از چادری شدن این بازیگرزن  سینمای ایران وی دوباره مدعی شد که در این مدت 3900 بانو ایرانی را با حجاب برتر آشتی داده است و چادری کرده است

اینکه اگر چرخنده این امر را ممکن کرده باشد واقعا قابل تقدیر است زیرا این سرعت را تمام نهادهای فرهنگی به علاوه مجلس شورای اسلامی منهای شورای نگهبان که به طرح عفاف و حجاب مجلس ایراد گرفته است هم با هم ندارند!

اگر این ادعا واقعا درست باشد که انشالله هم هست میتوانیم مثل  دوست صمیمی اسفندیار رحیم مشایی  که مدعی بود بسیاری از کشورها به ما یشنهاد داده اند تا شیوه ی اداره کردن کشور به آنها صادر کنیم ، میتوانیم صنعت چادری کردن خانمها را بومی کرده و تازه اضافه آورده و صادر کنیم.


ذهن مخدوش نویسنده این چند خط چرت و پرت یک سوال باقی مانده  دارد که اگر خانم چرخنده این بار نویسنده را نچرخانیده و یه پاسخ یک خطی بدهند ، نویسنده قول می دهد که همینجا نه یک بار بلکه صد بار برای خانم الهام چرخنده از همان تقدیرهایی برگزار کند که برای ایشان امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی (همانجا  که علی مطهری همان نماینده که زیاد حرف میزد نزاشتند نطقش تمام شود) برگزار کردند، برگزار کند.

6 ماه میشود 180 روز ، وقتی 3900 را تقسیم بر 180 میکنیم عدد به دست آمده میشود تقریبا 22، یعنی خانم چرخنده در هر روز 22 بانو را چادری کرده اند البته اگر بدون تعطیلی این امر را انجام داده باشند.


اگر خانم چرخنده به دلیل فعالیت فراوان فرهنگی در 24 ساعت تنها 4 ساعت هم بخوابند(خواب برای انسان معمولی 8 ساعت است) یعنی ایشان در هر ساعت یک خانم را چادری کرده است.
ممنون میشوم اگر خانم چرخنده توضیح بدهد چگونه در هر یک ساعت یک خانم را چادری کرده اند؟!نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۲۱۱
غیر قابل انتشار: ۴
ارمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
628
84
نویسنده این نوشته ی کثیف رو به خانوم فاطمه زهرا واگذار میکنم . یعنی ایشون نمیدونن که بعضی ها همزمان چادری شدن ؟ به صورت گروهی ؟
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
529
85
شما مصداق الذین فی قلوبهم مرض هستید.
بنظر شما نمیشه در یک جمع صد نفره یک ساعت صحبت کرد و همه اقناع بشن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
454
75
شاید هم ذهن ریاضی شما ایراد داشته باشه. به نظر شما امکان نداره که ایشون یک سخنرانی 1 ساعته انجام بدن و بعد از آن سخنرانی همزمان چند نفر (بیش از یک نفر) چادری بشن؟
بجای زیر سوال بردن این حرکت فرهنگی نیمه پر لیوان رو ببین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
439
75
وای به حال شما نویسنده مغرض.با یک پیام می توان دنیا را تکان داد،چرا یکبار از گلشیفته فراهانی انتقاد نمی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
401
73
اخر اين جه حرفى است خب ميتوانسته در يك جمع تعداد زيادى را قانع كند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
383
94
چه بي ربط ! ممكن است ادم با يك حركت يا صحبت
١٠٠ نفر را يكجا تحت تاثير قرار دهد دليل ندارد
دونه دونه تاثير بذاره !!!!
نميخوام حرف خانم چرخنده رو تاييد كنم ولي اين
حرف هم بي ربطه
نظرات بینندگان