کد خبر: ۱۸۵۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۰ - ۲۳ دی ۱۳۹۳

روحانی وارد بوشهر شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رئیس جمهور کشورمان در جریان دوازدهمین سفر استانی خود ، دقایقی پیش وارد استان بوشهر شد.

  دقایقی پیش حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در جریان دوازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد بوشهر شد.

روحانی پس از ورود به بوشهر از سوی مصطفی سالاری استاندار بوشهر و آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

روحانی قرار است بعداز ظهر امروز با حضور در نیروگاه اتمی بوشهر از این نیروگاه بازدید به عمل بیاورد.

بر اساس این گزارش قرار است رئیس جمهور دقایقی دیگر در دیدار عمومی مردم استان بوشهر در استادیوم شهید بهشتی به سخنرانی بپردازد. حضور در جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان و همچنین دیدار با علماء،‌ ایثارگران ، نخبگان و برگزیدگان استان بوشهر از دیگر برنامه های امروز رئیس جمهور است.

روحانی همچنین قرار است فردا(چهارشنبه)در آخرین روز سفر خود به استان بوشهر پس از حضور در جلسه شورای اداری این استان در نشستی خبری به ارائه جمع بندی سفر و همچنین پاسخ به پرسش های رسانه‌های استانی بپردازد.

  قرار است در کنار برنامه های رئیس جمهور تعدادی از وزرا و معاونان رئیس جمهور برای آگاهی از نقاط مثبت ومنفی شهرستان‌های استان بوشهر و همچنین تهیه گزارش از آخرین وضعیت این مناطق در شهرستان های استان بوشهر حضور پیدا کنند.

  روحانی پیش از این در جریان سفرهای استانی خود به استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، لرستان،‌ هرمزگان، ایلام، چهارمحال و بختیاری،‌ اردبیل و همچنین استان های خراسان رضوی، زنجان، گرگان و خراسان جنوبی سفر کرده بود.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان