کد خبر: ۱۸۵۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۱ - ۲۴ دی ۱۳۹۳

وزیر اطلاعات: دولت با آغوش باز از همه جریانات سیاسی استقبال می کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر اطلاعات گفت: دولت تدبیر و امید با آغوش باز از تمام جریان ها، تفکرات و احزاب مختلف سیاسی کشور برای پیشرفت و تعالی همه جانبه استقبال می کند و استمداد می طلبد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز چهارشنبه در جمع مردم شهرستان جم از توابع استان بوشهر افزود: دولت یازدهم معتقد است که با حضور تمام جریانات و احزاب می توان در عین تضارب افکار در زیر یک پرچم به نام ولایت فقیه و رهبری امور مملکت را ساماندهی کرد.

وی بیان کرد: راهکار و ساز و کار اصلی برای توسعه، پیشرفت و پایداری نظام اسلامی حفظ انسجام، وحدت و یکپارچکی اقشار مختلف مردم است.

حجت الاسلام علوی بیان کرد: ایران اسلامی امروزه با همت و تلاش دولتمردان، حمایت رهبری و پشتوانه عظیم ملت از جایگاه ویژه و قابل قبولی در دنیا برخوردار است.

وی تایید و تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به اقدامات دولت یازدهم را در ابعاد مختلف یادآور شد و گفت: ایشان بارها عملکرد رییس جمهوری و دولت را مورد حمایت خود قرار داده اند که خود از برکات تدبیر در این جامعه محسوب می شود.

وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به نحوه برگزاری آیین های مربوط به گرامیداشت روز 16 آذر (روز دانشجو) در سال جاری گفت: با توجه به واگذاری امور و فرآیند برگزاری این آیین مهم به خود دانشجویان و استادان، شاهد کمترین چالش و حاشیه های برنامه این روز بودیم.

وی احیای اخلاق اجتماعی و سیاسی را سرلوحه کارها و برنامه های دولت دانست و گفت: توسعه اخلاق حسنه همواره از تاکیدات مهم دین مبین اسلام و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حجت الاسلام علوی ابراز داشت: اهتمام ویژه دولت بر رفع مشکلات و ایجاد رفاه اجتماعی برای ملت در ابعاد مختلف استوار است.

وی با اشاره به توجه و اجرای برنامه های راهبردی و عملی دولت یازدهم نسبت به جامعه ایثارگران گفت: خانواده های معزز شهدا سرمایه های اصلی این نظام و انقلاب هستند.

پیش از سخنان وزیر اطلاعات امام جمعه، فرماندار و رییس شورای اسلامی شهرستان جم ضمن بیان برخی مشکلات و خواسته های اساسی مردم در بخش های مختلف از حضور رییس جمهوری و اعضای هیات دولت یازدهم در استان بوشهر قدردانی کردند.

وزیر اطلاعات که در قالب دوازدهمین سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر سفر کرده به عنوان نماینده رییس جمهوری در جمع مردم شهرستان جم در جنوب استان بوشهر حضور یافت.

رییس جمهوری و اعضای هیات دولت دیروز (23 دی) به منظور انجام سفری دو روزه و دیدار با مردم استان بوشهر وارد این استان شدند.
نظرات بینندگان