arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۵۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۱ - ۲۷ دی ۱۳۹۳

اخراج به خاطر انتقاد از رژیم صهیونیستی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 جیم کلانسی از خداحافظی با شبکه سی ان ان خبر داد. وی در توئیتر خود نوشت: «پس از 34 سال کار در سی‌ان‌ان، اکنون زمان خداحافظی رسیده است» اما به توضیحی درباره علت خداحافظی اشاره نکرد.

بسیاری از سایت ها و خبرگزاری های رژیم صهیونیستی به خداحافظی جیم کلانسی مجری باسابقه شبکه سی ان ان در روز جمعه پرداختند و نوشتند: نه خود "جیم کلانسی" و نه شبکه سی ان ان دلیل جدایی این مجری با سابقه از شبکه سی ان ان را بیان نکرده اند.

اما برخی دیگر از سایت های خبری از جمله "مدیا آی تی ای" در خبری نوشت:  هفته گذشته بود که «جیم نانسی» مجری باسابقه شبکه سی‌ان‌ان در یک گفتگو و بحث توئیتری درباره حملات به مجله «شارلی ابدو» با حامیان اسرائیل به بحث جدی پرداخت و در بخشی از این انتقاد، به طرفهای حامی تل آویو حرف های تندی را زده بود و اسرائیل و پروپاگاندای صهیونیستی را عامل این حمله برشمرده بود.

این سایت در ادامه نوشت: چند روز پس از این قضیه و با فشار انتقادات از وی درباره اظهارات توئیتری اش خطاب به حامیان رژیم صهیونیستی، جیم کلانسی از خداحافظی با شبکه سی ان ان خبر داد. وی در توئیتر خود نوشت: «پس از 34 سال کار در سی‌ان‌ان، اکنون زمان خداحافظی رسیده است» اما به توضیحی درباره علت خداحافظی اشاره نکرد.
منبع: مهر
نظرات بینندگان