کد خبر: ۱۸۶۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۲۲ - ۲۹ دی ۱۳۹۳

استقبال بی‌سابقه ایرانی‌ها از ملی‌پوشان بعد از شکست امارات

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 پرشورترین استقبال از تیم ملی در استرالیا پس از پیروزی مقابل امارات صورت گرفت.

به گزارش ایسنا، حدود 250 نفر از هواداران تیم ملی مقابل درب هتل سوفیتل محل اقامت تیم ایران تجمع کرده بودند و از ملی‌پوشان که با اتوبوس مقابل هتل ایستاد استقبال کردند. آن‌ها شعار می‌دادند بچه‌ها متشکریم، بچه‌ها متشکریم. آن‌ها کی‌روش، قوچان نژاد و وریا غفوری را هم تشویق کردند.

وقتی بازیکنان تیم ملی وارد هتل شدند و از پله‌های برقی بالا رفتند باز هم آنجا ایرانی‌هایی بودند که از ملی‌پوشان استقبال کرده و از آن‌ها تشکر می‌کردند. آن‌ها عنوان می‌کردند امارات باید بداند، خلیج همیشه فارس است.

آن‌ها این شعار را هنگامی که بازیکنان تیم امارات هم وارد هتل شدند هم سر می‌دادند. بازیکنان امارات بسیار مغموم و ناراحت از کنار بازیکنان و تماشاگران عبور کردند.

مهدی علی سرمربی امارات هم در کنار آن‌ها بود که بسیار ناراحت به نظر می‌رسید.

پیش از این در دو بازی گذشته تماشاگرانی برای استقبال از تیم ملی می‌آمدند اما این تعداد نفرات بی‌سابقه بود و همه آن‌ها خوشحال بودند.

به گزارش ایسنا، پس از بازی ایران باران شدیدی در شهر بریزبین شروع به باریدن کرد و تعدادی از تماشاگران مقابل در خروجی ورزشگاه منتظر اتوبوس تیم ملی بودند و ملی‌پوشان را هنگام خروج از استادیوم تشویق کردند. آن‌ها در هتل تیم ملی فضایی را به وجود آوردند که بسیار زیبا و حماسی بود.
نظرات بینندگان