arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۶۲۱۸
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۴ - ۳۰ دی ۱۳۹۳

سجادی: دستگیری مسئولان بلندپایه وزارت را تایید نمی‌کنم/ رضازاده باید استعفا دهد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع فدراسیون والیبال گفت: دستگیری و تخلف مسئولان بلندپایه وزارت ورزش را تایید نمی‌کنم.

 دکتر سجادی پس از ارائه گزارش مالی در مجمع عمومی فدراسیون والیبال گفت: گزارش مالی دارای چند ایراد است. موجودی حساب فدراسیون دقیقا مشخص نیست همچنین دارایی سابق فدراسیون ترسیم نشده است. این مشکلات باید اصلاح شود. البته این کم‌کاری خزانه‌دار است و به کس دیگری ربطی ندارد. این گزارش مالی شکل صحیح ترازنامه است. باید به من و داورزنی اختیار داده شود تا آن را بررسی و اصلاح کنیم.

وی بار دیگر با بررسی ترازنامه مالی فدراسیون والیبال گفت: این ترازنامه باید به صورت مشروط تصویب اما بار دیگر بررسی و تبیین شود.

سجادی همچنین در پایان جلسه در پاسخ به خبرنگاران درباره دلایل بازداشت برخی از مسئولان وزارت ورزش به جرم تخلف مالی و اداری گفت: این موضوع، پیگیری می‌شود. بهتر است آن را از مسئولان مربوطه بپرسید. من خودم زیاد در جریان ریز موارد نیستم و باید صبر کنیم تا ابعاد ماجرا روشن شود. البته اینکه گفته می‌شود از مسئولان بلندپایه وزارت ورزش در لیست متخلفان و دستگیری‌ها بوده را به هیچ وجه تایید نمی‌کنم.

وی هم‌چنین هرگونه ارتباطی بین این بازداشت‌ها و پرونده‌ی مفتوح آقای سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس را نیز رد کرد.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای همچنین درباره محدودیت حضور بانوان در سالن‌های ورزشی والیبال نیز گفت: قدری صبر داشته باشید ا‌ن‌شاءالله این موضوع حل خواهد شد.

سجادی همچنین در پاسخ به پرسش دیگری درباره احتمال استعفای حسین رضازاده از ریاست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: صددرصد باید این موضوع اتفاق بیفتد.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان