کد خبر: ۱۸۶۲۳۹
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۶ - ۳۰ دی ۱۳۹۳

کي‌روش: با نهايت تمرکز آماده بازي با عراق هستيم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي ايران آماده به نمايش گذاشتن بهترين فرم ايران در مرحله حذفي جام ملت هاي آسياست.

پس از کسب هر 9 امتياز دور مقدماتي تيم ايران روز جمعه مقابل عراق تيمم دوم گروه D قرار مي گيرد. کي روش مي‌گويد: اينکه ما از ترکيب اصلي در بازي با امارات استفاده نکرديم واکنشي به دو کارت زرد و يک مصدوميت بود. مي خواستيم به چند بازيکن جديد به خصوص در خط جلو بود.

حالا ما با تيم کامل آماده بازي در يک چهارم نهايي هستيم. همانطور که ديدبد بازيکنان جوان تجربه خوبي بدست آوردند و بازي خوبي انجام دادند البته من نقشه داشتم از برگ هايم در جريان بازي استفاده کنم و البته در ذهنم داشتم که اگر لازم شد از آس هايم در جريان بازي استفاده کنم.تجربه بازيکناني که به ميدان آمدند باعث شد آنها نقش مهم شان را به خوبي نشان دهند.

اين يک پيروزي خوب مقابل امارات بود تيمي که از نظر من بهترين تيم غرب آسيايت و بازيکنان جذاب و ترکيب فوق العاده اي دارد.آنها سالهاست مقابل هم بازي مي کنند و قرار گرفتن کنارشان دشوار است. آنها به اندازه يک تيم باشگاهي با هم قوي هستند.

او در خصوص پاس کاري گفت: ما تمرکز خود را نشان داديم و در سطحي قابل قبول نمايش داديم و تيم مقابل را قرباني بازي خوب خود کرديم.ما در قسمت هايي از نظر حمله و تحرک بهتر از امارات بوديم و البته در بازي با امارات پاس کاري خوبي داشتيم اما اصراري هم به اين کاري نداشتيم. از نظر جابجايي، نفوذ و ايجاد خطر بهتر از امارات بوديم. اين بازي فوق العاده اي از نظر فني و احساسي بود.

منبع : ورزش سه
نظرات بینندگان