arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۷۱۲۳
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۲ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۳

سکوت زن قاتل پس از 3 ماه شکست

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

زن جوان که پس از قتل هولناک شوهرش در مشهد، جسد او را در کف اتاق دفن کرده بود، پس از سه ماه سکوت لب به اعتراف گشود.
 
خشم سراسر وجود سارا را فرا گرفته بود. دیگر طاقت کتک های همسرش را نداشت. از یخچال یک بسته قرص خواب آور برداشت و داخل آبمیوه حل کرد.
 
غلامرضا در طبقه بالا در حال استراحت بود، آبمیوه را برای او آورد. مرد جوان بی اطلاع از سرنوشت شومی که در انتظارش بود، آن را یک نفس نوشید. چند دقیقه بعد پلک هایش سنگین شد و به خواب رفت. حالا نوبت اجرای مرحله بعدی نقشه سارا بود. بچه ها در طبقه پایین در حال تماشای تلویزیون بودند. سراغ آنها رفت و صدای تلویزیون را بلند کرد.
 
چاقویی برداشت و به طبقه بالا برگشت. با تمام توانی که در دستانش داشت ضربه های چاقو را بر بدن همسرش وارد کرد. باید از مرگ او مطمئن می شد. به همین خاطر روسری را دور گردن او پیچید و محکم دو طرف آن را کشید.
 
وقتی به خودش آمد غلامرضا دیگر نفس نمی کشید. نمی دانست با جسد چه کار کند. روی آن را پوشاند و در اتاق را قفل کرد تا بچه ها متوجه ماجرا نشوند.
 
روز بعد پسر سیزده و دختر هشت ساله اش را به خانه پدری برد و با تهیه بیل و کلنگ به خانه بازگشت. فرش طبقه اول را جمع کرد و شروع به کندن زمین کرد. چاله ای به عمق یک متر حفر کرد. بسختی جسد را به طبقه پایین آورد و کف اتاق دفن کرد.
 
شروع تحقیقات
 
هجدهم آذر امسال، سارا با اصرارهای خواهر شوهرش مجبور شد به اداره آگاهی برود و شکایتی را در رابطه با فقدان همسرش مطرح کند. پس از این شکایت تیمی از ماموران با دستور بازپرس شعبه 808 دادسرای مشهد تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.
 
زن جوان در شکایت خود گفت: همسرم مدتی قبل خانه را ترک کرد و دیگر بازنگشت. پیش از این هم عادت داشت چند شب به خانه نیاید، اما این بار غیبتش طولانی شد. به همین خاطر تصمیم گرفتم شکایتی را مطرح کنم.
 
پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و در بررسی های خود متوجه شدند، سارا و همسرش با هم اختلافاتی قدیمی داشتند طوری که سال 89 از هم جدا شده و یک سال بعد دوباره زندگی مشترک را آغاز کردند.
 
دستگیری قاتل
 
از سوی دیگر بررسی ها نشان داد، همزمان با ناپدید شدن غلامرضا، همسرش به دنبال بیل و کلنگ بوده است. با کشف این سرنخ ها قاضی جواد حسینی، بازپرس جنایی مشهد صبح دیروز دستور بازداشت سارا را صادر کرد.
 
اعتراف به جنایت
 
زن جوان در بازجویی های اولیه منکر قتل شد، اما در ادامه لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: بیست وچهارم مهر امسال با همسرم درگیر شده و او در مقابل چشمان فرزندانمان، مرا کتک زد. دیگر از رفتارش خسته شده بودم به همین دلیل نقشه قتل او را اجرا کردم.
 
پس از این اعتراف عصر دیروز تیم جنایی راهی خانه این زوج در خیابان تورج مشهد شده و پس از حفر زمین، با جسد مقتول روبه رو شدند.
 
پزشک جنایی اعلام کرد، ضربه های چاقو کشنده نبوده و مرد جوان به احتمال قوی بر اثر خفگی یا مسمومیت با دارو به قتل رسیده است.
 
قاضی حسینی پس از کشف جسد، دستور انتقال آن را به پزشکی قانونی صادر کرد. همچنین به تیمی از ماموران ماموریت داد در خصوص شناسایی انگیزه قاتل تحقیق کنند.

منبع : جام جم
نظرات بینندگان