arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۷۷۶۳
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۶ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

دستگیری شرور خطرناک تهران در رختخواب

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک شرور سابقه دارِ سطح یک در رختخواب محل زندگی‌اش به دنبال عربده کشی، چاقو کشی و قدرت نمایی خبر داد.

سرهنگ علیرضا محرابی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اعلام خبر دستگیری یکی از اوباش عربده کش شرق تهران اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده‌ای از دادسرای ناحیه 23 تهران مبنی بر دستگیری اراذل و اوباش سطح یک به نام «شهروز»،‌ موضوع به تیم خبره‌ای از ماموران اداره عملیات ویژه سپرده شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت ادامه داد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد شهروز 33 ساله؛ چندی پیش با عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد در محدوده بهشت‌زهرا (س) موجی از رعب و وحشت در منطقه ایجاد کرده بود که این موضوع باعث نارضایتی تعدادی از شهروندان شده بود.

وی افزود: با توجه به اینکه «شهروز» از اراذل سطح یک پایتخت بود و سوابق متعدد کیفری در زمینه شرارت در پرونده وی وجود داشت، ماموران اداراه عملیات ویژه، منابع اطلاعاتی خود را برای یافتن وی فعال کردند و بر اساس گزارشات این منابع مشخص شد «شهروز» در خانه‌ای مجردی در محدوده خیابان جشنواره تهرانپارس ساکن است.

محرابی گفت: پس از مشخص شدن محل زندگی «شهروز» اکیپی از ماموران مرکز عملیات با همکاری اکیپی از ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت تهران بزرگ به محل زندگی وی اعزام شدند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و با اذن ورود به منزل و رعایت تمام موازین شرعی، قانونی و حقوق شهروندی وی را در حالیکه در رختخواب خود در حال استراحت بود دستگیر کنند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: ماموران پس از دستگیری شهروز، در بازرسی از منزل وی موفق شدند یک قبضه سلاح سرد چاقو را کشف و ضبط کنند و وی را برای سیر مراحل قانونی به تحت نظرگاه پلیس امنیت منتقل کردند که پس از بازجویی‌های به عمل آمده شهروز به عربده کشی و قدرت نمایی و سایر بزه‌های انتسابی اعتراف کرد.

نظرات بینندگان