arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۲ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

کی‌روش وضعیت مالیات خود را روشن کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رييس سازمان امور مالياتي استقلال و پرسپوليس را بزرگ ترين بدهکاران مالياتي ورزشي اعلام کرد و گفت: مجموع بدهي مالياتي باشگاه ها و ورزشکاران 120 ميليارد تومان است .

به گزارش ایرنا عسکری می گوید: پرداخت بدهی ورزشکاران یکی از دغدغه های سازمان امور مالیاتی است زیرا برخی از این ورزشکاران از سال 72 تاکنون هیچ مالیاتی پرداخت نکرده اند.

وی با بیان اینکه بدهی مالیاتی شامل بدهی ورزشکاران ایرانی و خارجی می شود، اظهار داشت: بسیاری از ورزشکاران خارجی از ایران رفته اند اما بدهی مالیاتی خود را پرداخت نکرده اند اما قرار است سازمان مالیاتی در مکاتباتی به کشورهای مقصد این افراد، رقم مالیاتی آنها را اعلام کند.

وی ادامه داد: بدهی مالیاتی مربوط به باشگاه ها، ورزشکاران، مربیان و کادر فنی است، هرچند در بررسی های انجام شده 90 درصد بدهی های ورزشکاران مربوط به فوتبالیست ها است و از آنها خواسته ایم که بدهی خود را پرداخت کنند البته برخی به سازمان امور مالیاتی مراجعه کرده و برخی دیگر تاکنون مراجعه نکرده اند.

وی درباره وضعیت پرداخت مالیات توسط کی روش با توجه به درآمد 40 میلیارد تومانی وی طی 4 سال اخیر گفت: کی روش طی قراردادی شغلی را در ایران برعهده داشته و باید مالیات خود را پرداخت کند اما با توجه به اینکه زمان قرارداد وی روبه پایان است امیدواریم قبل از اینکه کی روش از ایران برود وضعیت مالیات خود را روشن کند.
نظرات بینندگان